Tylko 3 kroki dzielą Cię od otrzymania nagrody, polecając Kartę Kredytową Citi Handlowy.

Wypełnij formularz: Podaj swoje dane, aby wygenerować unikalny link.

#PODAJDALEJ: Unikalny link udostępnij swoim znajomym, którym chcesz polecić Kartę Kredytową.

Ciesz się nagrodą: Kiedy Twój znajomy skorzysta z oferty, otrzyma Kartę Kredytową, a następnie ją aktywuje – Ty i Twój znajomy otrzymacie nagrody!

Ty - możesz otrzymać zasilenie na swoją Kartę Kredytową.


 • 200 zł- poleć 1 lub 2 osoby- otrzymasz po 200 zł za każde polecenie

 • 250 zł- poleć 3 lub 4 osoby- otrzymasz po 250 zł za każde polecenie

 • 300 zł- poleć 5 lub więcej osób- otrzymasz po 300 zł za każde polecenie

Twój znajomy - razem z kartą kredytową może otrzymać jedną z nagród specjalnych.


 • voucher

  Voucher 300 zł do wydania w sklepach Biedronka

 • voucher

  Voucher 400 zł do wydania na Allegro

 • smartfon

  Smartfon vivo Y11s

Nagroda specjalna to nie wszystko. Zobacz o czym jeszcze warto powiedzieć znajomym:


Citi SimplicityWAŻNE INFORMACJE

Skuteczna rekomendacja oznacza, że osoba polecona otworzy Kartę Kredytową i wypełni warunki wybranej przez siebie Oferty Specjalnej.

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł., natomiast przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Oferta „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem - wrzesień 2021” ważna do 01.03.2022 r., może powtarzać się w przyszłości.

Polecony może otrzymać nagrody po spełnieniu warunków wybranej przez siebie oferty specjalnej z Kartą Kredytową Citi Handlowy.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.