EN

Skorzystaj z polecenia i odbierz nagrodę za kartę kredytową Citi Handlowy

Wybierz interesującą Cię ofertę, aplikuj o Kartę używając kodu otrzymanego od znajomego, spełnij warunki i odbierz nagrodę.

Citibank World Mastercard Citibank World Mastercard

Odbierz telefon Samsung Galaxy A15 oraz nawet 300 zł w e-voucherach z naszą kartą kredytową.

Oferta dla klientów nieposiadających Karty Kredytowej, ważna do wyczerpania puli 250 umów albo do 18.06.2024 Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citi Simplicity Citi Simplicity

Łap Bezcenne® Chwile, elegancko! Zgarnij 800 zł do sklepów Vistula.

Oferta dla klientów nieposiadających Karty Kredytowej, ważna do wyczerpania puli 200 umów albo do 31.05.2024 Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citi Simplicity Citi Simplicity

Królowa jest tylko jedna! A z kartą kredytową zgarniasz nawet 900 zł do Allegro.

Oferta dla nowych klientów. Ważna do wyczerpania puli 1 000 umów albo do 22.04.2024 Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citi Simplicity Citi Simplicity

Sztuka testowania! Ty testujesz my zwracamy nawet 600 zł.

Oferta dla nowych klientów ważna do 13.08.2024 r. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citibank World Mastercard Citibank World Mastercard

Daj się porwać ofercie i zgarnij do 900 zł w bonusie z naszą kartą!

Oferta dla nowych klientów ważna do 03.06.2024 r. albo wyczerpania 1500 umów. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Citibank World Mastercard Citibank World Mastercard

Z Motokartą wyciągasz nawet do 720 zł zwrotu za paliwo i 480 zł za myjnię!

Oferta dla nowych Klientów ważna do 30.09.2024 r. . Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Dokumenty do pobrania

Informacje dodatkowe

 • Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

  Osoba fizyczna

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto - minimum 1200 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

  Działalność gospodarcza

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto - minimum 2500 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 2 lata

  Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 • ​Przykład reprezentatywny

 • ​Informacje prawne

  Przyznanie Karty Kredytowej zależy od zdolności kredytowej Klienta. Regulamin Oferty, Regulamin Kart Kredytowych oraz Tabela Opłat i Prowizji dostępne są na stronie citibank.pl/dokumenty.

  RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

  Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.Podaj kod otrzymany od znajomego: