EN

KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Chwytaj bilety w przedsprzedaży! A do tego nawet 600 zł cashback, na koncerty i nie tylko

Oferta dla nowych klientów. Ważna do 04.12.2023.

Otwórz bramy do przedsprzedaży na koncerty największych gwiazd!

 1. Złóż wniosek o Kartę Kredytową i otrzymaj wejściówkę do przedsprzedaży

  Pozostawiając swoje dane w sekcji poniżej otrzymasz jednorazowy, unikalny kod, który pozwoli Ci zakupić bilety w przedsprzedaży.

  Nasz Doradca oddzwoni do Ciebie nawet w ciągu 30 minut od pozostawienia aplikacji, w celu dokończenia wniosku o Kartę Kredytową. Numer z którego będziemy się z Tobą kontaktować to +48 793 885 310 lub +48 793 882 506

 2. Zgarnij 50 zł cashback za kontakt z nami

  Podczas zawierania umowy o Kartę Kredytową możesz wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i tym samym zgarnąć cashback 50 zł.

 3. Chwytaj 150 zł cashback na koncerty!

  Aby otrzymać zasilenie swojej Karty Kredytowej w wysokości 150 zł, wystarczy, że w pierwszym miesiącu następującym po zawarciu umowy o Kartę dokonasz co najmniej jednej Transakcji na dowolną kwotę.

 4. Odbierz nawet 400 zł!

  Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowy cashback, wynoszący nawet do 400 zł wystarczy, że w każdym z czterech kolejnych miesięcy następujących po otrzymaniu zasilenia, o którym mowa w kroku 3 dokonasz Transakcji o łącznej wartości co najmniej 300 zł.

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy z ofertą Karty Kredytowej.

Uzupełnij wszystkie pola

Archiwum Przedsprzedaży

Kup bilet przed innymi! Z kartą Citi Handlowy masz dostęp do przedsprzedaży na wybrane koncerty. To nawet 60 koncertów rocznie organizowanych przez Live Nation. Nie czekaj i kup bilet na koncert swojego ulubionego artysty z Twoją kartą zanim zabraknie miejsc!

W rytmie Simplicity zyskujesz:

Dokumenty do pobrania

Informacje dodatkowe

 • Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

  Osoba fizyczna

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto - minimum 1200 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

  Działalność gospodarcza

  • Wiek minimum 18 lat
  • Dochód netto - minimum 2500 zł
  • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 2 lata

  Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

 • ​Przykład reprezentatywny

 • ​Informacje prawne

  Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Baw się i zyskaj do 600 zł z Kartą Kredytową” jest ważna do 04.12.2023. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

  RRSO Oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

  Szczegółowe informacje na temat Programu Korzyści Citi Specials dostępne są na citibank.pl/citispecials/. Szczegółowe informacje na temat programu Mastercard® Bezcenne® Chwile dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials.

  Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.