KARTA KREDYTOWA CITIBANK-BP MOTOKARTA

Nawet 1120 zł na paliwo z kartą Citibank-BP Motokarta?

400 zł na start i nawet 720 zł przez 3 lata jeśli spełnisz warunki oferty. Sprawdź!

RRSO 8,30%

Aplikuj teraz

Jak odebrać nagrodę 240 PLN rocznie w 3 prostych krokach:1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Zostaw dane kontaktowe – oddzwonimy i wypełnimy wniosek razem.2. PŁAĆ KARTĄ

W każdym cyklu rozliczeniowym dokonuj kartą transakcje o łącznej wartości co najmniej 500 zł (w tym min. 250 zł na stacjach BP).3. ODBIERZ NAGRODĘ

W każdym cyklu odbieraj w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online zwrot wydatów w wysokości 20 zł na Twoją Kartę.


Oferta dla nowych Klientów, ważna do 15.04.2020 r.

Jak odebrać dodatkowo 400 zł na start:1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Zostaw dane kontaktowe – oddzwonimy i wypełnimy wniosek razem2. Zaloguj się

Zalogują się przynajmniej 1 raz w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub w Serwisie Bankowości Mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy3. Płać kartą

Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy dokonaj transakcji o łącznej wartości co najmniej 500zł => aby otrzymać kartę podarunkową BP Super Card o wartości 400 zł do wykorzystania na Stacjach BP POLSKA4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci Karty prezentowej BP Super Card o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach BP otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Oferty.


Oferta dla nowych Klientów, ważna do 15.04.2020 r.

JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI Z KARTĄ KREDYTOWĄ CITIBANK-BP MOTOKARTA

Zobacz, jakie możliwości daje Motokarta!BP to ogólnopolska sieć stacji paliw, skupionych w dużych i średnich miastach oraz przy najważniejszych trasach. Obecnie sieć liczy 560 stacji, które oferują wysokiej jakości paliwa (benzyny, oleje napędowe, ad blue oraz autogaz), napoje, przekąski, szeroki asortyment sklepowy, a także myjnie automatyczne i bezdotykowe w większości lokalizacji.


Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 15.04.2020 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości.

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.