Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Podróże wracają!

Poczuj znowu radość z podróżowania i odbierz wakacyjne rabaty od Citi Specials! Z kartą Citi masz do 30% rabatu na nocleg, dojazd i zakupy niezbędne przed wyjazdem! Gotowy do podróży?

NOCLEGI

TRANSPORT

ZAKUPY

BIURO PODRÓZY

UBEZPIECZENIE NA PODRÓŻ

Niniejszy materiał ma charakter reklamowy/marketingowy.

Możliwość zaproponowania zawarcia umowy ubezpieczenia o której mowa w niniejszym materiale uzależniona jest od weryfikacji zgodności produktu z wymaganiami i potrzebami Klienta w zakresie ochrony ubezpieczeniowej, dokonanej na podstawie informacji uzyskanych od Klienta.
Ochrona ubezpieczeniowa w wymienionych powyżej ubezpieczeniach świadczona jest przez Europ Assistance S.A.
Szczegółowe warunki ochrony ubezpieczenia „Świat bez Granic” wraz z pełną listą wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Świat bez Granic, Karcie Produktu Świat bez Granic oraz Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym Świat bez Granic dostępnych na stronie www.citihandlowy.pl
Bank w procesach sprzedaży i obsługi ubezpieczeń ochronnych stosuje zasady określone w „Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance w zakresie ubezpieczeń ochronnych powiązanych z produktami bankowymi” wydanych przez Związek Banków Polskich wraz z Polską Izbą Ubezpieczeń.

Udanych wakacji z Citi Specials!