Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.Program Restauracyjny Citi Specials.

REKOMENDOWANY PRZEZ GAULT & MILLAU.Przeżyj niezapomniane doświadczenia smakowe z Twoją kartą! Już w ponad 150 restauracjach i kawiarniach w całej Polsce możesz skorzystać z rabatu do 20% przy płatności kartą Citi Handlowy.

Program Restauracyjny - działający w ramach Programu Korzyści Citi Specials - jest jednym z najstarszych projektów tego typu na polskim rynku. W ramach Programu rekomendujemy Klientom miejsca, które oferują niezwykłe smaki i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy do najlepszych restauracji starannie wyselekcjonowanych restauracji i kawiarni w Polsce, gdzie nasi klienci mogą korzystać ze specjalnych przywilejów i poczuć się wyjątkowo.

Live Nation

Od 2019 roku jesteśmy partnerem Żółtego Przewodnika Gault et Millau. Dlatego też restauracje uczestniczące w programie Citi Specials są wyjątkowymi miejscami, w których jakość jest gwarantowana przez włączenie ich do „Żółtego Przewodnika”.

Jak skorzystać z oferty?

Wybierz się w kulinarną podróż smaków:

  • Znajdź restaurację lub kawiarnię, którą chcesz odwiedzić i zabierz ze sobą kartę Citi.
  • Prosząc o rachunek poinformuj kelnera o chęci skorzystania z rabatu dla Klientów Citi.
  • Zapłać kartą Citi Handlowy i gotowe! Ciesz się rabatem ze swoją kartą.
  • Miejsca uczestniczące w programie oznaczone są naklejką na witrynie lub drzwiach wejściowych.

Zapraszamy!

Misją Żółtego Przewodnika Gault&Millau jest promowanie kultury kulinarnej, wyszukiwanie najzdolniejszych szefów kuchni i rekomendowanie najlepszych restauracji. Specjalnie dla Klientów Citi Handlowego mamy przyjemność wybierania najciekawszych miejsc i polecania unikalnych wydarzeń kulinarnych. Udział w Programie Korzyści Citi Specials to nie tylko możliwość korzystania z licznych rabatów, ale przede wszystkim przywilej śledzenia najgorętszych trendów i dostępu do klubu wtajemniczonych smakoszy, którzy zawsze wiedzą gdzie warto i wypada bywać. Zapraszamy do zobaczenia za Żółtym szlaku smaku, który wyznaczamy w ramach programu Citi Specials.
CEO / Redaktor Naczelna Gault&Millau
Chcieliśmy wybrać dla naszych Klientów najlepsze miejsca na kulinarnej mapie Polski. Dlatego stworzyliśmy Program Korzyści Citi Specials. Oferuje on nie tylko szeroki wybór rabatów u blisko 300 partnerów czy program lojalnościowy, w którym Klienci zyskują punkty za transakcje i mogą wymieniać je na nagrody, ale także rabaty w blisko 100 restauracjach, które są naprawdę warte polecenia. W imieniu całego zespołu Citi Handlowy chciałbym zaprosić do dołączenia do grona Klientów Banku i korzystania z doświadczeń, które oferują partnerskie restauracje programu Citi Specials.
Dyrektor Departamentu Marketingu Internetowego Bankowości Detalicznej, Citi Handlowy

Dla Restauratorów – Spodobał Ci się nasz Program i chcesz zostać Partnerem?

Napisz do nas na adres: Monika.Pieczonka@citi.com lub Tomasz1.bak@citi.com i dowiedz się więcej.


Nie masz jeszcze karty?

Korzystaj z rabatów do 15% w ponad 100 najlepszych polskich restauracjach i nie tylko.

Aplikuj online