Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Wierzynek

Wierzynek

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Restauracja Wierzynek to wyjątkowe miejsce, w którym w pełnej harmonii spotykają się 650-letnia tradycja ucztowania i nowoczesne podejście do sztuki kulinarnej!

Kuchnia Restauracji Wierzynek oferuje połączenie królewskiego ucztowania z najwyższą jakością produktów organicznych, z lokalnych gospodarstw.

Doświadczenie i pasja naszych szefów kuchni, pozwalają na tworzenie menu łączącego najnowsze trendy gastronomiczne z tradycyjnymi przepisami kuchni staropolskiej.

Restauracja zachwyca nie tylko swoją kuchnią, ale także bogactwem wnętrz zabytkowej kamienicy, ulokowanej w samym sercu Krakowa.

Każda z sal restauracyjnych reprezentuje unikalny klimat, który został doceniony w światowym rankingu World Luxury Restaurant Awards.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Wierzynek

Rynek Główny 16

Kraków