Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Wesoła Cafe

Wesoła Cafe

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Wesoła Cafe to niewielka kawiarnia, która zrodziła się z pasji do kawy i chęci dzielenia się nią.

Powstała jako szalony projekt w głowie dwójki kompletnie niezwiązanych z gastronomią ludzi, pełnych za to wiary w to, że dobre miejsce i świetna kawa obronią się na mapie Krakowa.

To co siejesz - zbierasz: my zasialiśmy ziarno szczęścia na Rakowickiej 17 - ma ono smak i zapach najlepszej kawy i dobrych ludzi wokół.

Otaczamy się nimi, dzielimy się z Tobą - chcemy żeby Wesoła była Twoim miejscem. Zapraszamy!

Stawiamy na kawę speciality, jakość, dobre jedzenie, pyszne domowe wypieki i niepowtarzalną, nie do podrobienia wesołą atmosferę. Wpadnij do nas i przekonaj się sam, że u nas, jak głosi nasz neon: LEPIEJ PIĆ KAWĘ NIŻ NIE !

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Wesoła Cafe

Rakowicka 17/4b

Kraków