Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Tatiana

Tatiana

do 15 %

Szczegóły oferty

Wyśmienita kuchnia, nastrojowe wnętrza, domowy klimat i przyjazna obsługa – to tylko niektóre z określeń charakteryzujące naszą restaurację. Każdy smakosz może być pewien, że dopieści tutaj swoje podniebienie, bo kto raz skosztuje naszych specjałów, na pewno odwiedzi nas ponownie. Serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej z akcentami kuchni europejskiej, pełne niezwykłych smaków i zapachów. Każdy odwiedzający opuści naszą restaurację uśmiechnięty i pełen pozytywnych doznań kulinarnych. Nasze specjały przygotowywane są pieczołowicie, z niezwykłą starannością i oczywiście z sercem. Wkładamy wiele wysiłku i trudu, aby mogli Państwo czuć się u nas wyjątkowo i ponadprzeciętnie. Podczas przygotowywania potraw używamy tylko i wyłącznie świeżych, sezonowych składników, co pozwala na rozkoszowanie się szerokim wachlarzem naszych kulinarnych możliwości. Wykwalifikowana kadra i niezrównany Szef Kuchni zadbają, aby Państwa gusta smakowe zostały należycie zaspokojone. Dania serwowane przez nas przygotowujemy codziennie na bieżąco, co może nieco wydłużyć czas oczekiwania, jednakże koniec końców warto jest uzbroić się w chwilkę cierpliwości, ażeby uchwycić przyjemny aromat i niesamowity smak tradycyjnych dań kuchni polskiej. Domowy i sielski wystrój wnętrz sprawiają, że Restauracja Tatiana jest doskonałym miejscem na spotkania w mniejszym, bądź większym gronie rodzinnym w obiadowej porze. To także dogodne miejsce na zorganizowanie imprez okolicznościowych. Również zakochani znajdą u nas cos dla siebie – nastrojowość i magiczna aura pozwolą na spędzenie romantycznych chwil podczas uczty smaków zwieńczonej płomieniami świec. Nasz lokal idealnie nadaje się także do prowadzenia spotkań biznesowych. Urok tego miejsca oraz jego walory smakowe na pewno nie pozostawią Państwa obojętnymi. Mamy nadzieję, że Restauracja Tatiana pozostanie na długo w Państwa pamięci i stanie się obowiązkowych miejscem, które będziecie Państwo odwiedzać z ochotą. Obiecujemy, że kto raz zasmakuje w naszych specjałach, ten nie będzie żałował i wróci do nas na kolejne , jakże miłe spotkanie z wykwintną sztuką kulinarną.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

15%
Citigold
Citigold Private Client
Ultime
10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
PremierMiles
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Tatiana

ul. Staromiejska 5