Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Strefa

Strefa

do 15 %

Szczegóły oferty

Sekret naszych dań opiera się na specjalnie opracowanych autorskich przepisach, a karta menu jest kompozycją kuchni z wielu zakątków świata z licznymi polskimi akcentami. Bogata, urozmaicona kata alkoholi ze szczególnym naciskiem na wyśmienite wina jest doskonałym uzupełnieniem całości.

Restauracja Strefa to miejsce gdzie nietuzinkowy smak, wyjątkowa atmosfera i prostota podawania dań spotykają się z najwyższą jakością obsługi Gości - serwisem. Restauracja mieści się w przepięknie odrestaurowanej przedwojennej kamienicy usytuowanej na rogu ul. Próżnej i Placu Grzybowskiego.

w 2015 roku Restauracja Strefa została nagrodzona tytułem "Najlepszej Restauracji w Polsce" wg przewodnika 100 Best Restaurants. Od 2016 roku widnieje jako miejsce rekomendowane przez przewodnik Michelin - Main Cities of Europe.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

15%
Citigold
Citigold Private Client
Ultime
10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
PremierMiles
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid

Zarezerwuj stolik

Zadzwoń: +48 22 255 08 50
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Strefa

Próżna 9

Warszawa