Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Star Wines

Star Wines

do 15 %

Szczegóły oferty

Star Wines Poland to firma zajmująca się importem i dystrybucją starannie wyselekcjonowanych win z całego świata. Jej misją jest prezentowanie najlepszych win zarówno z winnic znanych i prestiżowych, jak i tych pochodzących od niszowych, małych producentów. Wino dostarczane przez Star Wines to produkt wyjątkowy - zajmują się nimi pasjonaci, którzy chętnie opowiedzą każdą wyjątkową historię, która stoi za proponowanymi trunkami. Klienci naszego banku otrzymują do 15% zniżki w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy Narbutta 83, gdzie będą mogli wybierać spośród 450 indeksów win min. takich producentów jak: Vietti, Thienot, Querciabella. Znajdą tu słynne wielkie wina z Bordeaux, niszowe wina z rodzinnych winnic Hiszpanii oraz olbrzymią selekcję win musujących.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

15%
Gold
Citigold
Citigold Private Client
Ultime
10%
Silver
Citi Simplicity
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
PremierMiles
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Star Wines

Narbutta 83 lok. U8

Warszawa