Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

San Lorenzo

San Lorenzo

do 15 %

Szczegóły oferty

San Lorenzo - wspomnienie Toskanii w sercu Warszawy. Miejsce jest jedną z najstarszych włoskich restauracji w Warszawie, prowadzoną przez rodzinę pochodzącą z Toskanii. Główną rolę od lat odgrywa tutaj przede wszystkim jedzenie i niesamowita ceremonialność, towarzysząca jego przygotowaniu. Wszystkie potrawy tworzone są z niezwykłą pasją, starannością i prostotą. Zachowana dbałość o detale sprawia, że w ciągu sekundy można przenieść się w malownicze krajobrazy cudownych Włoch. Przecież to właśnie zapach, smak i aromat są najważniejszym dopełnieniem w tworzeniu prawdziwej, włoskiej kuchni. To miejsce rodzinnych i biznesowych spotkań Polaków i Włochów, gdzie prawdziwy, włoski smak łączy się z polską gościnnością, tworząc miejsce absolutnie wyjątkowe. Na uwagę zasługuje również bogata winnica i bar.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

15%
Citigold
Citigold Private Client
Ultime
10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
PremierMiles
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid

Zarezerwuj stolik

Zadzwoń: +48 697 079 749
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

San Lorenzo

al. Jana Pawła II 36

Warszawa