Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

	Restauracja Baczewskich

Restauracja Baczewskich

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

W Restauracji Baczewskich spotykają się smaki kuchni polskiej i galicyjskiej, podkreślane wyjątkowymi nutami kuchni ukraińskiej, włoskiej, francuskiej i... azjatyckiej.

Szef Kuchni Dmitriy Babak zdobywał kulinarną wiedzę w wielu europejskich restauracjach, a swoje doświadczenia prezentuje w naszym wyjątkowym menu.

Nawiązujemy i wracamy z nostalgią do lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia, bo choć była to epoka krótka, to niezwykle żywiołowa. Przetrwała w naszej pamięci niczym stolik, na którym znajdziemy wszystko co dały nam poprzednie stulecia. Staramy się nakryć go dla Państwa smacznie i nowocześnie. Szanując przeszłość oraz kulinarne dziedzictwo minionych pokoleń chcemy tworzyć kuchnię odważną i czerpiącą inspiracje ze współczesności.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Restauracja Baczewskich

Jana Chrystiana Szucha 17/19

Warszawa