Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Pod Różą

Pod Różą

10 %

Szczegóły oferty

Restauracja Pod Różą jest kwintesencją nowoczesnego podejścia do klasycystycznej kuchni i stylu. Mieści się na przeszkolonym dziedzińcu renesansowego Pałacu Prospera Provany, dzisiaj Hotelu Pod Różą i oferuje gościom najwyższe kulinarne standardy polskich przysmaków, wzbogaconych o śródziemnomorskie inspiracje. Specjalnie komponowane menu łączy gusta tych, którzy są kuchni ciekawi i tych, którym wydaje się, że o kuchni wiedzą już wszystko. Atutem tego miejsca są potrawy z mięsa, serwowane z należytym pietyzmem i dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Znakomite desery serwowane na wielkich, porcelanowych talerzach, zdobione misterną dekoracją, zachwycają zmysły. Restauracja ma wyjątkowo bogatą piwnicę z winami, dzięki czemu renomowany ranking Wine Spectator uznał tutejszą kartę win za jedną z najbogatszych na świecie.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid

Zarezerwuj stolik

Zadzwoń: +48 12 424 33 81
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Pod Różą

Floriańska 14

Kraków