Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

ISTO

ISTO

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Restauracja ISTO to koncept kulinarny, w którym powracamy do idei kuchni polskiej we współczesnym wydaniu, łącząc ją z elementami kuchni europejskiej oraz japońskiej. To przestrzeń, w której czeka na Ciebie kuchnia autentyczna, nieprzetworzona, oparta na regionalnych, polskich produktach, ale inspirowana globalnymi trendami. Jednym słowem – zaskakująca! To miejsce w samym sercu aglomeracji śląskiej, gdzie biznes spotyka się z kulturą, tradycja z nowoczesnością, rzemiosło z kulinarną sztuką. Szef Kuchni, Ziemowit Owczarz, kierując się filozofią prostego podania nieoczywistych połączeń smakowych, zabierze Cię na poszukiwania tego, co w kuchni najISTOtniejsze, wszak ISTO po śląsku znaczy “naprawdę, w rzeczy samej“. Każde danie to szansa na odkrycie umami, piątego, ulotnego smaku, tak trudnego do opisania. Smaku, który jednocześnie równoważy i wzmacnia kulinarne doznania. Daj się urzec kuchni sezonowej, tworzonej z najlepszych jakościowo składników, zaskakującej.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

ISTO

Aleja Roździeńskiego 1A

Katowice