Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Folga

Folga

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Jedzeniem można, a nawet trzeba się dzielić.

W wielu kulturach świata stół podczas posiłków zamienia się w miejsce wymiany emocji, doświadczeń oraz smaków.

Chcemy, żeby właśnie tak było w Foldze.

Zdecydowaliśmy się otworzyć restaurację foodsharingową, ponieważ wierzymy, że to najfajniejszy sposób na jedzenie posiłków.

Pomyślcie tylko, ile można spróbować podczas jednej kolacji?

Każdy kolejny smak, każdy talerz lądujący na stole, to nowe doświadczenie i garść związanych z nim emocji. Jedzenie jest integralną częścią naszego życia – wierzymy, że trzeba je celebrować ze swoimi najbliższymi jak najczęściej, bo gdzie znajdziemy lepsze miejsce do dzielenia się radością, niż przy stole?

Przez cały czas szukamy najlepszych składników – od ryb, przez rzadkie gatunki owoców morza z całego basenu Morza Śródziemnego, wyjątkowe mięsa, aż do przypraw. I z tego tworzymy coś pięknego.

Potrawy uzupełniamy najlepszymi winami – za naszą ogromną kartę win, zbudowaną jak w najlepszych wine barach, odpowiadają nasi sommelierzy. W FOLDZE śmiało możecie zamówić kilka talerzy na stół i po prostu próbować – łączyć je ze sobą, mieszać smaki i czerpać radość ze wspólnego jedzenia.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Folga

Estery 12

Kraków