Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Botanika

Botanika

10 %

Szczegóły oferty

Jakim miejscem jest Botanika? Kawiarnią, restauracją czy ogrodem botanicznym? Botanika to miejsce, w którym spotykają się wszystkie te trzy elementy tworząc harmonię i czar tego miejsca. Botanika znajduje się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 27 w Katowicach. Uliczce lekko oddalonej od głównych arterii, pełnej zieleni i dzięki temu dającej miłą ciszę, którą tak trudno znaleźć w mieście. Ulica Henryka Sienkiewicza w swoim uroku przypomina uliczki rodem z nowojorskiego Manhattanu, a zapach świeżo mielonej kawy tylko to podkreśla.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Botanika

Henryka Sienkiewicza 27

Katowice