Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Bierhalle

Bierhalle

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Bierhalle to oryginalny koncept łączący w sobie niepowtarzalny smak piwa przygotowywanego w restauracji z wyśmienitą kuchnią oraz wspaniałą obsługą.

Inspirowany jest doświadczeniami browarników-restauratorów z Polski i Bawarii.

Tylko tutaj możecie zaobserwować proces warzenia piwa dzięki unikatowej warzelni wykonanej ze szkła.

Piwo w Bierhalle wytwarzane jest zgodnie z edyktem Reinheitsgebot (Prawo Czystości) z 1516 roku. „Do produkcji piwa używamy tylko czterech czystych surowców: woda, słód, chmiel, drożdże, w różnych proporcjach”.

„Nasze piwa nie zawierają żadnych stabilizatorów ani konserwantów, są niepasteryzowane i niefiltrowane, wysycone naturalnym dwutlenkiem węgla, pochodzącym z długotrwałego procesu fermentacji i leżakowania”.

Sieć minibrowarów restauracyjnych Bierhalle składa się aktualnie z 12 lokali, z których sześć posiada własne browary. Zostały one wybudowane w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie.

Bierhalle to nie tylko znakomite piwo. Ważnym elementem Restauracji jest menu, które zawiera dania kuchni bawarskiej i kuchni polskiej przygotowywane przez profesjonalnych szefów kuchni.

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

BierhalleŁódźul. Piotrkowska 100
BierhalleŁódźDrewnowska 58 lok.18
BierhalleKatowiceul.Chorzowska 107
BierhalleBydgoszczul. Jagiellońska 41