Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

Basiliana

Basiliana

10 %

Szczegóły oferty

Restauracja usytuowana w samym centrum Katowic. Wszystko, co wychodzi z kuchni opiera się na połączeniu wysokiej jakości składników z wieloletnią pasją i miłością do Włoch. Basiliana to miejsce, dzięki któremu odbędziecie kulinarną podróż pełną intensywnych smaków, od aromatu świeżo mielonej kawy, przez unoszący się w powietrzu zapach ziół, po tradycyjnie wypiekaną włoską pizzę. To idealne miejsce na szybki, biznesowy lunch, romantyczną kolację przy winie prosto z beczki czy wieczorne spotkanie z przyjaciółmi. Do dyspozycji gości pozostają stoliki w środku lokalu jak i ogródek w samym sercu tętniącej życiem ulicy Mariackiej.

Zniżki są dostępne przy płatności poniższymi kartami

10%
Silver
Citi Simplicity
Gold
CitiKonto
Citibank World Mastercard
Citibank - BP Motokarta
Citi Priority
Citigold
Citigold Private Client
PremierMiles
Ultime
Platinum
BP Payback Silver
BP Payback Gold
Business Debit
Business/Pre-paid
Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

Basiliana

Mariacka 24

Katowice