Które karty Citi posiadasz?

Pokażemy Ci korzyści na podstawie kart, które wybierzesz.


Szukam okazji w:


Witamy w
Programie Korzyści Citi Specials

Masz dostęp do wyjątkowych korzyści z Twoją kartą Citi.
Rabaty, nagrody, niespodzianki. Wszystko w jednym miejscu.

3/4 Koneser Bar

3/4 Koneser Bar

Niespodzianka
  • NOWOŚĆ

Szczegóły oferty

Jeśli szukasz wyjątkowego baru koktajlowego, koniecznie odwiedź nas na warszawskiej Pradze, w dawnej Wytwórni Wódek „Koneser”!

Przenieś się w postindustrialny klimat, nawiązujący do dwudziestolecia międzywojennego – lat świetności fabryki oraz rozwoju kultury koktajlowej.

W eleganckiej, lecz niezobowiązującej atmosferze zasmakujesz się w autorskich koktajlach, inspirowanych tradycją i nowoczesnymi trendami.

Zaskoczysz się niepowtarzalnymi smakami przygotowywanych przez nas na miejscu infuzji na bazie Polskich Wódek i nie tylko.

Nie zawiedziesz się też jako amator koktajlowej klasyki, a nasi wykwalifikowani barmani zawsze doradzą Ci, w jaki sposób cieszyć się smakiem.

Po wieczorze spędzonym z nami, będziesz chciał tu wracać, bo ogranicza nas jedynie fantazja!

Znajdujemy się na 3 piętrze budynku Muzeum Polskiej Wódki.

Do zobaczenia przy barze!

Płacąc kartą Citi otrzymasz niespodziankę.

Sprawdź
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji poinformuj obsługę restauracji, że będziesz płacić kartą Citi już na samym początku - przy składaniu zamówienia. Promocja nie obowiązuje po wystawieniu rachunku/faktury. Promocja obowiązuje w restauracji i nie sumuje się z innymi zniżkami.
  • Promocje dla klientów Citi Handlowy Aby skorzystać z promocji musisz posiadać jeden z poniższych produktów: karta kredytowa lub karta debetowa w koncie osobistym. Klienci Citi Handlowy zyskują więcej!

Lista lokalizacji

3/4 Koneser Bar

Plac Konesera 1

Warszawa