Pora na wiosenne rabatki!

Z Citi Specials rabatów mamy na pęczki.

Oferta dla posiadaczy kart Citibank, ważna do 12.06.2024.

Domowe porządki, prace w ogródku, a może prezenty dla Twoich bliskich?

Zrób wiosenne zakupy z Citi Specials.
Odkryj rabaty do 35% przy płatności kartą Citibank u wybranych partnerów programu.

do -35%
Ważne do 12.06.2024 r.

PHILIPS to marka znana i ceniona przez klientów na całym świecie. W ofercie Philips AGD znajdują się najnowocześniejsze urządzenia do sprzątania, gotowania, oczyszczacze i nawilżacze powietrza oraz inteligentne systemy oświetlenia Philips Hue.

Więcej
150 zł
Ważne do 12.06.2024 r.

Philips Beauty&Care to produkty z kategorii Pielęgnacja ciała oraz Pielęgnacja matki i dziecka. Poznaj najnowocześniejsze urządzenia od PHILIPS, Philips Sonicare oraz Philips Avent i zadbaj o siebie oraz swoich najbliższych!

Więcej
-30%
Ważne do 12.06.2024 r.

Kärcher to światowy lider technologii czyszczenia oferujący produkty upraszczające codzienne życie. Urządzenia domowe Kärcher są skuteczne i komfortowe w obsłudze! Wiosenne porządki staną się dzięki nim prostsze i bardziej przyjemne!

Więcej
99 zł
Ważne do 12.06.2024 r.

W świecie, który idzie na skróty, Ty wybierz wartościowe treści. Psychologia, bezpieczeństwo, polityka, biznes; zdecyduj, który temat zgłębić. Specjalnie dla Klientów banku Citi Handlowy dostęp do serwisów Wyborczej w atrakcyjnej cenie.

Więcej
-35%
Ważne do 12.06.2024 r.

Zespół Lerni to platforma umożliwiająca personalizację nauki języków. Metoda za cel obiera uzyskanie najwyższej efektywności w nauce, poprzez zwiększanie stopnia indywidualizacji nauki, a także trwałe wzmocnienie zaangażowania kursanta. Jedna platforma, 6 języków.

Więcej
-25%
Ważne do 12.06.2024 r.

Leifheit to niemiecki producent produktów gospodarstwa domowego w zakresie sprzątania, suszenia, artykułów kuchennych oraz well-being. Odkryj ergonomiczne urządzenia i akcesoria do domu i ogrodu oraz wiele innych produktów ułatwiających codzienne życie.

Więcej
-15%
Ważne do 12.06.2024 r.

Ariete to włoska marka oferująca szeroki wybór produktów dla domu i kuchni. Produkty Ariete to połączenie najnowszych trendów, innowacyjnej technologii i włoskiego stylu zaprojektowane tak, aby ułatwić codzienne życie.

Więcej
-15%
Ważne do 12.06.2024 r.

Fiskars to marka oferująca narzędzia i akcesoria do różnych działań codziennego użytku. Znajdziesz tu noże, siekiery, garnki, nożyczki, narzędzia do ogrodu, budowy i warsztatu oraz wiele więcej. Zrób wiosenne porządki razem z Fiskars.

Więcej
-10%
Ważne do 12.06.2024 r.

Beliani.pl to szeroki wybór pięknych mebli w korzystnej cenie. Sprawdź kolekcję mebli i dodatków do wnętrz oraz ogrodu i odkryj swój dom na nowo! Czekają na Ciebie wspaniałe dekoracje i wygodne meble ogrodowe, akcesoria do uprawy roślin i tysiące innych produktów!

Więcej


Życzymy udanych zakupów z Citi Specials!

Informacje prawne​

Oferta dla posiadaczy kart Citibank, ważna do 12.06.2024. i może się powtarzać w przyszłości. Szczegółowe informacje na temat ofert w Programie Korzyści Citi Specials dostępne są na www.citihandlowy.pl/citispecials. Rabaty naliczane są wyłącznie przy płatnościach kartami Citibank.