Teraz możesz mieć dostęp do profilu PUE ZUS w sposób bezpieczny i wygodny za pośrednictwem swojego serwisu Citibank® Online, bez wizyty w ZUS i dodatkowego potwierdzania tożsamości. Wystarczy zalogować się do Citibank Online i wybrać zakładkę „e-Urząd”. Następnie należy kliknąć przycisk „Przejdź do portalu PUE ZUS” w celu rozpoczęcia logowania do PUE ZUS.

Więcej o PUE ZUS

Dzięki PUE można zrealizować wiele spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez wychodzenia z domu – przez Internet. Osobom, które posiadają swój profil, PUE zapewnia całodobowy dostęp do informacji znajdujących się na koncie w ZUS, daje możliwość przesyłania drogą elektroniczną dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz różnego typu pism i wniosków. Tą drogą można również umówić się na wizytę w ZUS.

Więcej informacji na temat możliwości korzystania z PUE znajduje się na stronie www.zus.pl.

Jak założyć profil?

Do wysyłania i odbierania z ZUS większości wniosków, pism i wszelkich innych dokumentów potrzebny jest podpis elektroniczny, czyli certyfikat kwalifikowany lub profil zaufany ePUAP. Uzyskanie profilu zaufanego ePUAP jest bezpłatne.

Więcej informacji na temat możliwości korzystania z PUE znajduje się na stronie www.zus.pl.

Pytania oraz reklamacje należy kierować odpowiednio:

Dodatkowe informacje