Search

Wystarczy jeden telefon, aby zamówić bilet na ważny mecz, długo wyczekiwany koncert czy premierę w teatrze.
W CitiPhone podajesz datę i miejsce wydarzenia. Zamówienie zostaje przekazane do naszego Partnera, który sprawdzi dostępność biletów i zrealizuje dostawę.

Program A La Carte jest dostępny po okazaniu karty "Korzyści i Przywileje" oraz dla Klientów płacących kartą do Konta Osobistego Citigold lub Konta Osobistego Citigold Select oraz Kartami Kredytowymi Citibank: Gold, Platinum, World Elite™ MasterCard® Ultime.

Rabaty w ramach programu nie łączą się z innymi rabatami oferowanymi przez Partnerów, nie obowiązują w przypadku rezerwacji za pośrednictwem internetowych rezerwacyjnych i nie dotyczą pakietów.

CitiPhone Gold Select

800 30 30 30 (połączenie bezpłatne)

(48) 22 692 22 00 (połączenie bezpłatne)

CitiPhone Gold

800 22 4653 (połączenie bezpłatne)

(48) 22 692 2484 (połączenie bezpłatne)

Usługa "Bilety na telefon" jest oferowana przez Trend Group Sp z o.o.
Bilety są płatne i są dostępne do wyczerpania zapasów. Standardowy koszt dostarczenia biletów to 30 zł brutto. Bilety w ramach usługi nie są oferowane i dostarczane przez Bank. Reklamacje odnośnie usługi "Bilety na telefon" należy zgłaszać bezpośrednio na adres Trend Group Sp z o.o., ul. Modzelewskiego 54a/24, 02-679 Warszawa. Płatność za bilety można dokonać wyłącznie przy użyciu Karty Kredytowej Citibank lub przelewem z konta w Citi Handlowy.