Przedsiębiorstwa i Korporacje

Centrum Badań i Rozwoju Produktów Bankowych Citi Handlowy

Centrum Badań i Rozwoju Produktów Bankowych Citi Handlowy to pierwszy w Polsce ośrodek R&D, którego zadaniem jest tworzenie i doskonalenie produktów bankowych, by były jak najlepiej dopasowane do zmieniających się potrzeb firm i ich klientów.

W Citi Handlowy dobrze wiemy, iż firmy mają nowe potrzeby związane z wejściem w kolejny etap rozwoju i gwałtowanymi zmianami w otoczeniu biznesowym. Muszą działać elastycznie, by skutecznie konkurować. W Citi Handlowy wspieramy je innowacjami po to, by one same mogły być innowacyjne.

Dobre pomysły mogą powstawać w różnych miejscach, ale praca nad innowacyjnymi produktami bankowymi to złożony proces wymagający innego niż standardowe podejścia. Dlatego uczyniliśmy z naszego R&D Center niezależną jednostkę, która ma swój unikatowy sposób działania. O unikatowości tego miejsca decydują także pracujący w niej ludzie, których entuzjazm do tworzenia nowych rzeczy łączy się zarówno z kreatywnością, jak i z żelazną logiką. Daje to naprawdę odświeżające i inspirujące środowisko. Stawiamy na rozwój, wspieramy innowacjami!

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
http://www.miir.gov.pl/
http://www.poig.2007-2013.gov.pl/Strony/default.aspx