Pożyczka w Citi Handlowy

Sprawdź, jak pożyczyć do 150 000 zł bez wychodzenia z domu.


Oferta dla nowych Klientów

Weź pożyczkę już dziś

Sprawdź naszą pożyczkę – na atrakcyjnych warunkach i bez wychodzenia z domu.

 • Od 1000 zł do 150 000 zł
 • Okres kredytowania nawet do 8 lat
 • Oprocentowanie zmienne 9,99%
 • Dowolny cel kredytowania
 • Szybki proces online - bez wychodzenia z domu
 • Możliwość ubezpieczenia spłaty pożyczki

Oblicz wysokość raty

Jaka kwota?
1 000 zł
150 000 zł
Na jak długo?
9 miesięcy
96 miesięcy
Rata miesięczna
 Klient Citibanku pijący kawę w swoim domu podczas składania wniosku o kredyt gotówkowy przez Internet

Jak otrzymać pożyczkę bez wychodzenia z domu?

 • 1.

  Wypełnij wniosek
  kredytowy online

 • 2.

  Potwierdż swoją tożsamość
  za pomocą selfie i zdjęcia dowodu osobistego

 • 3.

  Załącz dokument dochodowy i zatwierdź wniosek kodem SMS

 • 4.

  Poczekaj na decyzję.
  Po otrzymaniu pożyczki otrzymasz SMS-a


Przykład reprezentatywny

Ważne informacje

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Dokumenty do pobrania
Więcej o pożyczce


Kredyt gotówkowy online - pożyczka bez wychodzenia z domu

Jeżeli chcesz wziąć kredyt gotówkowy skorzystaj z wyjątkowej oferty pożyczki gotówkowej (często rozumianej przez klientów jako kredyt gotówkowy) przygotowanej dla Ciebie przez Bank Citi Handlowy. Bank Citi Handlowy proponuje wyjątkową ofertę kredytu gotówkowego w której możesz otrzymać do 150 000 złotych. Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel, w tym na konsolidację zadłużenia, remont domu czy wyjazd na wakacje. Niniejsza oferta kredytu gotówkowego online jest dostępna tylko przez ograniczony czas, więc pamiętaj, aby złożyć wniosek już dziś, przygotuj dowód osobisty oraz -dokument potwierdzający Twoje dochody.

Kredyt i pożyczka przez Internet - poznaj największe zalety

Zalety kredytu gotówkowego online w Banku Citi Handlowy to

 • Pożyczka aż do 150 000 złotych
 • Jasne warunki ubiegania się o kredyt
 • Wniosek o kredyt złożysz bez wychodzenia z domu
 • Kalkulator kredytu dostępny na stronie banku
 • Niska prowizja za udzielenie kredytu
 • rata kredytu dostosowana do Twoich możliwości

Wniosek o kredyt gotówkowy online

Kiedy potrzebujesz szybko pieniędzy, pożyczka gotówkowa online (nazywana również przez klienta - kredyt gotówkowy online) może być świetną opcją. Kredyt przez Internet do wygada i dostępność. Samo ubieganie się o pożyczkę gotówkową online jest szybkie i łatwe, a jej zatwierdzenie może nastąpić w ciągu zaledwie kilku minut. Po złożeniu wniosku online oraz jego zatwierdzeniu przez Bank, pieniądze mogą zostać wpłacone na Twoje konto bankowe już następnego dnia roboczego. Kredyt gotówkowy przez Internet to rozwiązanie na miarę XXI wieku.Decyzja kredytowa dla pożyczki online


Co to jest RRSO rzeczywista roczna stopa oprocentowania

RRSO to rzeczywista roczna stopa procentowa.RRSO obejmuje zarówno oprocentowanie, jak i wszelkie opłaty pobierane za pożyczenie pieniędzy.

Kredyt online w Citi Handlowy

Kredyt online w Citi Handlowy to wygodny sposób na uzyskanie potrzebnych środków. Dzięki temu rodzajowi kredytu możesz ubiegać się o środki i otrzymać je online.Kilka ważnych terminów, które warto znać jeżeli ubiegasz się o kredyt gotówkowy online.


Całkowita kwota kredytu

Całkowita kwota kredytu to nic innego jak suma wszystkich środków pieniężnych jakie kredytodawca (Bank) udostępni ci w ramach przyznanego kredytu.

Całkowita kwota do zapłaty

Całkowita kwota do zapłaty przy kredycie gotówkowym to kapitał plus odsetki.

Ubezpieczenie kredytu

Ubezpieczenie kredytu to rodzaj ubezpieczenia, które pomaga chronić między innymi przed ryzykiem niespłacenia kredytu przez kredytobiorców. Może to dotyczyć zarówno osób fizycznych, jak i firm. Ubezpieczenie może pomóc w pokryciu kosztów kredytu w przypadku, gdy kredytobiorca nie jest w stanie dokonać spłaty. Może ono również pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa kredytodawcom, poprzez zapewnienie, że otrzymają oni pewną formę rekompensaty, jeśli kredytobiorca nie wywiąże się ze swoich zobowiązań.

Prowizja od kredytu

Prowizja za udzielenie pożyczki jest opłatą pobieraną przez pożyczkodawcę za udzielenie pożyczki. Prowizja za udzielenie pożyczki jest zazwyczaj procentem kwoty pożyczki i jest płacona przez pożyczkobiorcę w racie

Oprocentowanie kredytu

Oprocentowanie kredytu to procent odsetek, który jest naliczany od salda kredytu. Oprocentowanie może być zmienne lub stałę. Zmienne może się zmieniać w czasie.

Rata kredytu

Rata - jest to kwota, którą należy spłacić zgodnie z ustalonym harmonogramem. Wysokość Twojej raty zależy od oprocentowania oraz okresu na który rozłożona została spłata pożyczki.

Umowa kredytu

Umowa kredytu jest to dokument, który podpisujesz w celu otrzymania kredytu.

Kredyt konsumencki

Kredyt konsumencki to rodzaj pożyczki udzielanej osobom fizycznym w celu zakupu towarów lub usług. Warunki kredytu, w tym oprocentowanie i harmonogram spłat, są zazwyczaj ustalane przez kredytodawcę.

Zdolność kredytowa

Zdolność kredytowa to termin określający zdolność osoby do spłaty zadłużenia. Na podstawie zdolności kredytowej wyliczana jest wysokość kredytu gotówkowego jaki możesz wziąć. Zaświadczenie o dochodach i historia kredytowania ma duże znaczenie do ustalenia zdolności kredytowej klienta.

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Weź pożyczkę