Dlaczego warto?


  • Kwota pożyczki do 150 000 zł na dowolny cel.

  • Okres kredytowania do 3 lat.

  • Wygodny proces bez wychodzenia z domu – umowę zawrzemy przez telefon lub online.

  • Atrakcyjne warunki cenowe - prowizja 0%, oprocentowanie zmienne 16,99%, , bez opłaty miesięcznej

  • Minimum formalności – dokumenty dochodowe możesz wysłać mailem.

  • Możliwość ubezpiecznia spłaty pożyczki w ramach Indywidulanego ubezpieczenia „Bezpieczne Raty”.Potrzebujesz większej kwoty na dłuższy okres? Porozmawiaj z Doradcą i ustal warunki.Proces otrzymania Pożyczki Gotówkowej krok po krokuKrok 1

Zamawiasz rozmowę z Doradcą wypełniając powyższy Formularz Kontaktowy

Krok 2

Podczas rozmowy wspólnie ustalacie warunki pożyczki oraz spisujecie wniosek kredytowy

Krok 3

Wydanie pozytywnej decyzji kredytowej i zawarcie umowy

Krok 4

Wypłata środków

PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA POŻYCZKI GOTÓWKOWEJ.


Ważne informacje

W ramach Indywidulanego ubezpieczenia „Bezpieczne Raty” ochrona ubezpieczeniowa udzielana jest przez Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa. Szczegółowe warunki ochrony ubezpieczenia Bezpieczne Raty oraz pełną listę wyłączeń odpowiedzialności Ubezpieczyciela znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczne Raty oraz Karcie Produktu Bezpieczne Raty, dostępnych poniżej w sekcji Ważne dokumenty oraz w Oddziałach Banku.

Przyznanie oraz wysokość kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Citi Handlowy, Citibank oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Dokumenty

pdf
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.