Obsługa Na Najwyższym Poziomie

 • Osobisty Opiekun zapewnia pomoc w każdej sprawie związanej z usługami banku.
 • Dedykowana bankowość telefoniczna CitiPhone Gold, gdzie nasi najbardziej doświadczeni doradcy odbierają 90% rozmów w ciągu 10 sekund.

Desa Unicum

DESA Unicum jest liderem rynku sztuki w Polsce. To największy i najstarszy dom aukcyjny, właściciel 4 galerii w Warszawie, organizator wystaw, a także firma świadcząca usługi Art Consultingu. Zajmuje się wszystkimi rodzajami sztuki: sztuka dawna, współczesna, najnowsza, antyki i biżuteria. W 2011 roku przeprowadził 28 aukcji i sprzedał ponad 4000 dzieł sztuki autorstwa ponad 700 artystów.

Po okazaniu karty „Korzyści i Przywileje” Klienci Citigold mogą skorzystać z:

Atrakcyjnych rabatów:

 • 30 bezpłatnych wycen dzieł sztuki
 • 50% zniżki na zakup katalogów aukcyjnych
 • 30% zniżki na usługę katalogowania dzieł sztuki i zbiorów
 • 10% zniżki na zakup inkografii

Profesjonalnej pomocy w zakresie rynku dzieł sztuki:

 • indywidualne konsultacje z ekspertami
 • bezpłatne fachowe analizy rynku sztuki
Więcej informacji: www.desa.pl

Program A La Carte

Z Programem A La Carte w najlepszych restauracjach, hotelach i SPA w całej Polsce czekają atrakcyjne zniżki i wyjątkowa obsługa, a z usługą „Bilety na telefon” mogą Państwo rezerwować bilety na wydarzenia artystyczne i kulturalne przez CitiPhone.

Dowiedz się więcej

Wstęp do Executive Lounge

Podróżujących samolotem zapraszamy do ekskluzywnych saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach).

W danym miesiącu Posiadacz karty "Korzyści i Przywileje" Citigold może skorzystać z bezpłatnej możliwości wstępu do saloniku Executive Lounge:

 • dwukrotnie - w przypadku, gdy korzysta z usługi sam
 • jednokrotnie - w przypadku wstępu wraz z osobą towarzyszącą
 • za każdą kolejną wizytę Posiadacza karty w saloniku Executive Lounge zostanie pobrana opłata z konta w wysokości 70 zł.

Posiadacz karty „Korzyści i Przywileje” jest zobowiązany okazać ją przy wstępie do saloniku.

Harper’s Bazaar

Harper’s Bazaar to jeden z najciekawszych światowych tytułów poświęconych modzie, współczesnym trendom i kulturze, ukazujący się od 146 lat. Słynie z najpiękniejszych sesji mody, autorskich zdjęć najlepszych fotografów oraz wywiadów z najciekawszymi twórcami. Z pismem współpracowali artyści największego formatu tacy jak Richard Avedon, Man Ray, Salvador Dali, Andy Warhol czy Truman Capote.

Dzięki karcie „Korzyści i Przywileje” Klienci Citigold otrzymują: 30% rabatu na prenumeratę magazynu.

Prenumeratę można zamówić na: www.sklep.marquard.pl/magazyn-harpers-bazaar

Doradztwo Podatkowe

Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. to międzynarodowa firma doradztwa podatkowego. Świadczy usługi w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych.

Klientom Citigold Deloitte proponuje godzinne spotkanie w trakcie którego przedstawiciel Deloitte dokona wstępnej weryfikacji Twojej sytuacji podatkowej na podstawie informacji przedstawionych w przygotowanym kwestionariuszu i na tej podstawie zostaną ustalone indywidualnie warunki finansowe na wybrane usługi.

Wypłata w sytuacji awaryjnej - Emergency Cash

W przypadku nieoczekiwanych problemów, np. zagubienia portfela, Klienci Citigold (po odpowiedniej weryfikacji) mogą podjąć ze swoich rachunków do 10 000 USD (lub równowartość tej kwoty w lokalnej walucie).

Fashion Group - Rabat 15%

Powierza Family Company Sp. z o.o., znana jako Fashion Group, została założona w 1996 roku. Poprzez sieć ekskluzywnych salonów takich marek jak Baldinini, Iblues, Intenso, Max Mara, Max Mara Weekend, Marella, Pollin czy Penny Black, oferuje swoim klientom luksusową odzież damską. Adresy salonów dostępne na stronie Fassion Group

Karta "Korzyści i Przywileje" Citigold

Karta Korzyści i Przywileje Citigold przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnie miesięczne saldo minimum 300 000 zł i Klientowi nie została wydana karta debetowa World Elite™ Debit MasterCard®. Karty są wysyłane w ciągu 2 miesięcy od spełnienia wyżej wymienionego warunku.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.