Nielimitowana liczba wejść do saloników partnerskich na lotniskach całego świata.

Dzięki karcie Priority Pass Klienci Citigold Private Client otrzymują nielimitowaną liczbę wejść do ponad 700 saloników partnerskich na lotniskach całego świata, bez względu na wybór linii lotniczej, klasy podróży, czy przynależności do programu lotniczego.

Dowiedz się więcej

Bezpłatne ubezpieczenie podróżne

Zarówno Klienci, jak i ich bliscy, mieszkający pod jednym adresem, mogą skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia nawet do kwoty 125 000 EUR, obejmującego podróże krajowe i zagraniczne do 30 dni.

Emergency Cash MasterCard

Awaryjna wypłata gotówki prawie we wszystkich krajach, w których oferowane są usługi MasterCard, dostępna w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia przez CitiPhone® Citigold Private Client.

Karta zastępcza

Usługa dostarczenia w ciągu 24 godzin karty zastępczej, umożliwiającej płatności w punktach handlowo-usługowych, dostępna w 75 krajach.

Virtual Card Concierge

Możliwość realizacji płatności do czasu dostarczenia nowej karty lub uruchomienia Emergency Cash Mastercard.

Konta walutowe

W ramach konta osobistego można otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Konto walutowe można otworzyć samodzielnie w Citibank Online.

Dowiedz się więcej

Citibank Global Transfers

Bezpłatna usługa, dzięki której Klienci mogą zlecać i otrzymywać natychmiastowe przelewy między kontami Citi Handlowy w Polsce, a kontami Citi za granicą.

Płatności za granicą bez kosztów przewalutowania

Wystarczy zalogować się do Citibank Online i podłączyć kartę do odpowiedniego rachunku walutowego, aby dokonywać płatności lub wypłat gotówki bezpośrednio w EUR, USD lub GBP.

Przelewy zagraniczne

Możliwość przelewu środków do banków na całym świecie, poprzez serwis Citibank Online, CitiPhone lub w oddziale, bez prowizji Citi Handlowy.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.