Proste rozwiązania finansowe

Codzienna bankowość jeszcze nigdy nie była tak prosta. Z kontem Citi Priority masz do dyspozycji szereg wygodnych i bezpłatnych rozwiązań, dzięki którym zarządzanie finansami osobistymi jest tak łatwe, że masz więcej czasu na to, co naprawdę lubisz.

Dowiedz się więcej

Globalna bankowość

Dzięki globalnej obecności Citi dla naszych Klientów bankowość przestaje mieć granice. Nieważne, czy podróżujesz służbowo, czy wyjeżdżasz na wakacje, przeprowadzasz się za granicę, czy chcesz inwestować na światowych rynkach - wszędzie jesteś naszym Klientem. Na całym świecie.

Dowiedz się więcej

Citi Priority

Bank pod ręką

W Citi Priority to Ty wybierasz sposób kontaktu z bankiem. Nieważne gdzie jesteś, masz do dyspozycji intuicyjne rozwiązania.

Jeśli potrzebujesz pilnego kontaktu z bankiem możesz skontaktować się z:

Oddziały SMART

Odwiedź jeden z naszych oddziałów SMART i zobacz jak nowoczesna może być bankowość. Korzystając z ekranów dotykowych i tabletów: poznasz ofertę banku, wybierzesz produkty, samodzielnie wykonasz transakcje bankowe.

CitiPhone

Doradca CitiPhone odbierze Twoje połączenie priorytetowo: (48 22) 692 24 84 lub (48 22) 362 24 84

ABY NIE PŁACIĆ ZA PROWADZENIE RACHUNKU PŁATNICZEGO WYSTARCZY SPEŁNIĆ PONIŻSZE WARUNKI:

Dokonuj transakcji kartą do konta na kwotę minimum 500 zł miesięcznie,

oraz

utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach) lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie.

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.