polecenie konta

Więcej dobrego w zasięgu ręki!

Twój znajomy polecił Ci konto osobiste w Citi Handlowy. Sprawdź, jak odebrać nagrodę dla nowego Klienta oraz nagrodę za skorzystanie z polecenia - od 320 zł do 14 000 zł
Sięgnij po nagrodę - to proste!

Otwórz wybrane konto osobiste i sprawdź, jak odebrać nagrodę dla nowego Klienta!

 • Krok 1
  Otwórz konto osobiste CitiKonto

  Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zostawić swoje dane, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek

 • Krok 2
  Odbierz 100 zł za transakcje BLIKIEM

  Dokonaj tym sposobem płatności min. 3 transakcji na kwotę min. 300 zł, aby odebrać 100 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 3
  Odbierz 100 zł za przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe

  Przelej na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł, aby odebrać 100 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 4
  Dodatkowe 50 zł za spełnienie dwóch ww. warunków

  Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki otrzyma dodatkowo nagrodę o wartości 50 zł.

 • Krok 5
  ​​​​Odbierz 20 zł za wyrażenie zgody na kontakt z nami

  Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymać 20 zł cashback

 • Krok 6
  ​​​​Odbierz dodatkowe 50 zł za skorzystanie z polecenia

  Odbierz dodatkowe 50 zł za skorzystanie z polecenia

 • Krok 1
  Odbierz 1000 zł za utrzymanie wymaganego salda do końca 3 miesiąca

  Do ostatniego dnia 4 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 400 000 PLN.

 • Krok 2
  Odbierz kolejne 1000 zł za utrzymanie wymaganego salda do końca 6 mies.

  Dodatkowo do ostatniego dnia 7 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 400 000 PLN.

 • Krok 3
  Odbierz kolejne 1000 zł za utrzymanie wymaganego salda do końca 9 mies.

  Do ostatniego dnia 10 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, w każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 400 000 PLN.

 • Krok 4
  Odbierz dodatkowe 500 zł za skorzystanie z polecenia​​​​

  Dokonaj wpłaty minimum 400 000 zł najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta i utrzymaj takie saldo przez 3 miesiące.

 • Krok 1
  Odbierz 4000 zł za utrzymanie wymaganego salda do końca 3 miesiąca

  Do ostatniego dnia 4 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, zaloguj się przynajmniej jeden raz do aplikacji mobilnej Banku - Citi Mobile i do ostatniego dnia 4 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 4 000 000 PLN.

 • Krok 2
  Odbierz kolejne 4000 zł za utrzymanie wymaganego salda do końca 6 mies.

  Dodatkowo do ostatniego dnia 7 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, w każdym z 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 4 000 000 PLN.

 • Krok 3
  Odbierz kolejne 4000 zł za utrzymanie wymaganego salda do końca 9 mies.​​​​

  Do ostatniego dnia 10 miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta, w każdym z 9 kolejnych miesięcy kalendarzowych utrzymaj na rachunkach oferowanych przez Bank średniomiesięczne saldo środków w wysokości co najmniej 4 000 000 PLN.

 • Krok 4
  Odbierz dodatkowe 2000 zł za skorzystanie z polecenia​​​​

  Dokonaj wpłaty minimum 4 000 000 zł najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta i utrzymaj takie saldo przez 3 miesiące.

Otwórz konto w Citi Handlowy. Bo warto!

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać. Czekają wyjątkowe korzyści, dzięki którym przekonasz się, że ta oferta to coś więcej niż konto.


 • Pakiet usług za 0zł
  konto, karta, wypłaty z bankomatów Citigroup, przelewy i płatność BLIK​

  0 zł za prowadzenie konta i karty z usługą wielowalutową
  0 zł za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów
  0 zł za przelewy krajowe i 3 pierwsze przelewy Express Elixir.

 • Zniżki do 50% w programie Citi
  do sklepów, restauracji czy na podróże​

  Korzystaj z rabatów do 50% w programie Citi Specials. Oferty m.in. w Booking.com, Hotels.com, Frisco, Wittchen i wiele innych.

 • Karta w telefonie
  czyli wygodne płatności Apple Pay i Google Pay

  Płać wygodnie telefonem dodając swoją kartę do konta do Apple Pay lub Google Pay.

 • Dostęp do Citi Kantoru
  Wymieniaj waluty online​​

  Wymieniaj waluty online szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych.

 • Konta walutowe
  dostępne nawet w 15 walutach​​

  Łatwo je otworzysz w Citi Mobile lub Citibank Online.

 • Wiedza certyfikowanych ekspertów​ ​
  Wsparcie osobistego opiekuna

  Wsparcie osobistego opiekuna i zespołu ekspertów z obszaru rynków kapitałowych, walutowych, ubezpieczeniowych i usług maklerskich oraz dostęp do bezpłatnej usługi doradztwa inwestycyjnego świadczonej przez specjalistów z dużym doświadczeniem rynkowym oraz wiedzą potwierdzoną certyfikatami CFA, doradcy inwestycyjnego czy maklera papierów wartościowych.

 • Dostęp do analiz i webinarów
  Dostęp do kompleksowej analizy​​

  Dostęp do kompleksowej analizy poszczególnych rynków z komentarzami naszych ekspertów.

 • Karta Citigold Lounge Pass​
  Możliwość dwóch bezpłatnych wejść

  Możliwość dwóch bezpłatnych wejść w miesiącu do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce.

 • Citi Kantor​​ i konta w 15 walutach

  Platforma wymiany walut z powiadomieniami SMS/e-mail oraz możliwością ustawienia zleceń typu Stop, Limit, If Done, Occ. Zakup waluty bezpośrednio na konto walutowe dostępne aż w 15-stu walutach!

 • 150 lat doświadczenia​​

  Citi Handlowy to stabilna marka z międzynarodowym doświadczeniem na rynku.

 • Prywatny wymiar bankowości​
  Wysoko wykwalifikowany​ zespół

  Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół ekspercki z 6 różnych dziedzin świata finansów na czele z Osobistym Opiekunem wyszkolonym przez Citi | Wharton Global Wealth Institute.

 • Kompleksowe Zarządzanie majątkiem​​​
  Szeroki zakres produktów

  Szeroki zakres produktów bankowych z obszarów inwestycji, ubezpieczeń, rozwiązań hipotecznych oraz walutowych na najlepszych, indywidualnie negocjowanych warunkach w Citi Handlowy.

 • Bankowość z myślą o rodzinie​
  Rozwiązania i przywileje

  Rozwiązania i przywileje bankowości prywatnej uwzgledniające potrzeby rodzin Klientów, w tym oferta rodzinna Citigold czy sukcesja majątku.

 • Ekskluzywne przywileje i przeżycia​ ​

  Starannie przygotowane oferty na usługi motoryzacyjne, podróże, sztukę i rozrywkę, sport i zdrowie oraz zniżki na zakupy w wiodących butikach i sklepach modowych.


Zostaw swoje dane – oddzwonimy!​

Pomożemy dobrać konto do Twoich potrzeb.

Ważne informacje​

Oferta „Polecam konta Citi” trwa do 31 marca 2023 r. lub do wyczerpania puli 500 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold lub Konta Osobistego typu Citigold Private Client lub wyczerpania puli 1500 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu CitiKonto.

Zgodnie z Regulaminem Oferty Specjalnej „Polecam Konta Citi” Klient Polecający otrzyma Nagrodę, jeżeli w Okresie Obowiązywania Oferty przystąpi do Oferty, przekaże Poleconemu unikalny adres URL Oferty, tzn. link wygenerowany przez Polecającego stronie www.citihandlowy.pl/konta-osobiste/polecaj-konto-lp/index.html lub w aplikacji Citi Mobile oraz spełnione przez Poleconego zostaną wszystkie warunki oferty niezbędne do uzyskania przez Poleconego Nagrody powitalnej.

Z Oferty wyłączeni są m.in. Poleceni, którzy po dniu 1 września 2019 r. byli Posiadaczami/Współposiadaczami do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Pełna lista wykluczeń znajduje się w Regulaminie Oferty.

Nagroda pieniężna w wysokości do 270 złotych stanowi nagrodę w ofercie „Nawet 270zł z CitiKontem – edycja III”. Oferta jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 31 maja 2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu CitiKonto i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.09.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty.

Nagroda pieniężna w wysokości do 3000 złotych przy otwarciu konta Citigold lub do 12 000 złotych przy otwarciu konta Citigold Private Client złotych stanowi nagrodę w ofercie „Pierwsza bankowość prywatna w Polsce. Edycja Wiosna 2022”. Oferta jest dostępna dla 200 pierwszych Klientów, którzy do 31 maja 2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Konto osobiste CitiKonto, Citigold i Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu Citigold są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty do pobrania
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.