polecenie konta

Więcej dobrego w zasięgu ręki!

Twój znajomy polecił Ci konto osobiste w Citi Handlowy. Sprawdź, jak odebrać nagrodę dla nowego Klienta oraz nagrodę za skorzystanie z polecenia - od 500 zł do 14 000 zł
Sięgnij po nagrodę - to proste!

Otwórz wybrane konto osobiste i sprawdź, jak odebrać nagrodę dla nowego Klienta!

 • Krok 1
  Otwórz konto osobiste CitiKonto

  Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zostawić swoje dane, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek

 • Krok 2
  Odbierz 100 zł za transakcje BLIKIEM

  Dokonaj tym sposobem płatności min. 3 transakcji na kwotę min. 300 zł, aby odebrać 100 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 3
  Odbierz 100 zł za przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe

  Przelej na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł, aby odebrać 100 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 4
  Dodatkowe 80 zł za spełnienie wszystkich ww. warunków

  Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki otrzyma dodatkowo nagrodę o wartości 80 zł.

 • Krok 5
  ​​​​Odbierz dodatkowe 50 zł za skorzystanie z polecenia

  Odbierz dodatkowe 50 zł za skorzystanie z polecenia

 • Krok 1
  Odbierz nawet do 15 600 zł
  w ramach zysku z Lokaty Powitanej

  Otwórz 6-miesięczną Lokatę Powitalną z oprocentowaniem 7,8% do kwoty 400 tys. PLN w ramach oferty „Citigold 7.8” i spełnij warunki określone w Regulaminie oferty m.in. najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta uzyskaj na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 zł. Lokatę Powitalną można otworzyć w Oddziale Banku typu Citigold lub telefonicznie.

 • Krok 2
  Odbierz nawet do 78 000 zł
  w ramach zysku z Lokaty Dodatkowej

  Otwórz 6-miesięczną Lokatę Dodatkową z oprocentowaniem 7,8% do kwoty 2 mln PLN w ramach oferty na powitanie „Citigold 7.8” i spełnij warunki określone w Regulaminie oferty m.in. najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta uzyskaj na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 450 000 PLN. Lokatę Dodatkową można otworzyć wyłącznie w Oddziale Banku typu Citigold.

 • Krok 3
  Odbierz dodatkowe 500 zł za skorzystanie z polecenia​​​​

  Dokonaj wpłaty minimum 400 000 zł najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta i utrzymaj takie saldo przez 3 miesiące.

 • Krok 1
  Odbierz 156 tys. zł
  w ramach zysku z Lokaty Powitanej

  Otwórz 6-miesięczną Lokatę Powitalną z oprocentowaniem 7,8% do kwoty 4 mln PLN w ramach oferty „Citigold 7.8” i spełnij warunki określone w Regulaminie oferty m.in. najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta uzyskaj na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 2000 000 PLN. Lokatę Powitalną można otworzyć w Oddziale Banku typu Citigold lub telefonicznie.

 • Krok 2
  Odbierz nawet do 78 tys. zł
  w ramach zysku z Lokaty Dodatkowej

  Otwórz 6-miesięczną Lokatę Dodatkową z oprocentowaniem 7,8% do kwoty 2 mln PLN w ramach oferty na powitanie „Citigold 7.8” i spełnij warunki określone w Regulaminie oferty m.in. najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta uzyskaj na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne środków na poziomie co najmniej 4 200 000 PLN. Lokatę Dodatkową można otworzyć wyłącznie w Oddziale Banku typu Citigold.

 • Krok 3
  Odbierz dodatkowe 2000 zł za skorzystanie z polecenia​​​​

  Dokonaj wpłaty minimum 400 000 zł najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta i utrzymaj takie saldo przez 3 miesiące.

Otwórz konto w Citi Handlowy. Bo warto!

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać. Czekają wyjątkowe korzyści, dzięki którym przekonasz się, że ta oferta to coś więcej niż konto.


 • Pakiet usług za 0zł
  konto, karta, wypłaty z bankomatów Citigroup, przelewy i płatność BLIK​

  0 zł za prowadzenie konta i karty z usługą wielowalutową
  0 zł za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów
  0 zł za przelewy krajowe i 3 pierwsze przelewy Express Elixir.

 • Zniżki do 50% w programie Citi
  do sklepów, restauracji czy na podróże​

  Korzystaj z rabatów do 50% w programie Citi Specials. Oferty m.in. w Booking.com, Hotels.com, Frisco, Wittchen i wiele innych.

 • Karta w telefonie
  czyli wygodne płatności Apple Pay i Google Pay

  Płać wygodnie telefonem dodając swoją kartę do konta do Apple Pay lub Google Pay.

 • Dostęp do Citi Kantoru
  Wymieniaj waluty online​​

  Wymieniaj waluty online szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych.

 • Konta walutowe
  dostępne nawet w 15 walutach​​

  Łatwo je otworzysz w Citi Mobile lub Citibank Online.

 • Wiedza certyfikowanych ekspertów​ ​
  Wsparcie osobistego opiekuna

  Wsparcie osobistego opiekuna i zespołu ekspertów z obszaru rynków kapitałowych, walutowych, ubezpieczeniowych i usług maklerskich oraz dostęp do bezpłatnej usługi doradztwa inwestycyjnego świadczonej przez specjalistów z dużym doświadczeniem rynkowym oraz wiedzą potwierdzoną certyfikatami CFA, doradcy inwestycyjnego czy maklera papierów wartościowych.

 • Dostęp do analiz i webinarów
  Dostęp do kompleksowej analizy​​

  Dostęp do kompleksowej analizy poszczególnych rynków z komentarzami naszych ekspertów.

 • Karta Citigold Lounge Pass​
  Możliwość dwóch bezpłatnych wejść

  Możliwość dwóch bezpłatnych wejść w miesiącu do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce.

 • Citi Kantor​​ i konta w 15 walutach

  Platforma wymiany walut z powiadomieniami SMS/e-mail oraz możliwością ustawienia zleceń typu Stop, Limit, If Done, Occ. Zakup waluty bezpośrednio na konto walutowe dostępne aż w 15-stu walutach!

 • 150 lat doświadczenia​​

  Citi Handlowy to stabilna marka z międzynarodowym doświadczeniem na rynku.

 • Prywatny wymiar bankowości​
  Wysoko wykwalifikowany​ zespół

  Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół ekspercki z 6 różnych dziedzin świata finansów na czele z Osobistym Opiekunem wyszkolonym przez Citi | Wharton Global Wealth Institute.

 • Kompleksowe Zarządzanie majątkiem​​​
  Szeroki zakres produktów

  Szeroki zakres produktów bankowych z obszarów inwestycji, ubezpieczeń, rozwiązań hipotecznych oraz walutowych na najlepszych, indywidualnie negocjowanych warunkach w Citi Handlowy.

 • Bankowość z myślą o rodzinie​
  Rozwiązania i przywileje

  Rozwiązania i przywileje bankowości prywatnej uwzgledniające potrzeby rodzin Klientów, w tym oferta rodzinna Citigold czy sukcesja majątku.

 • Ekskluzywne przywileje i przeżycia​ ​

  Starannie przygotowane oferty na usługi motoryzacyjne, podróże, sztukę i rozrywkę, sport i zdrowie oraz zniżki na zakupy w wiodących butikach i sklepach modowych.


Zostaw swoje dane – oddzwonimy!​

Pomożemy dobrać konto do Twoich potrzeb.

Ważne informacje​

Oferta „Polecam konta Citi” trwa do 31 marca 2023 r. lub do wyczerpania puli 500 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold lub Konta Osobistego typu Citigold Private Client lub wyczerpania puli 1500 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu CitiKonto.

Zgodnie z Regulaminem Oferty Specjalnej „Polecam Konta Citi” Klient Polecający otrzyma Nagrodę, jeżeli w Okresie Obowiązywania Oferty przystąpi do Oferty, przekaże Poleconemu unikalny adres URL Oferty, tzn. link wygenerowany przez Polecającego stronie www.citihandlowy.pl/konta-osobiste/polecaj-konto-lp/index.html lub w aplikacji Citi Mobile oraz spełnione przez Poleconego zostaną wszystkie warunki oferty niezbędne do uzyskania przez Poleconego Nagrody powitalnej.

Z Oferty wyłączeni są m.in. Poleceni, którzy po dniu 1 września 2019 r. byli Posiadaczami/Współposiadaczami do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Pełna lista wykluczeń znajduje się w Regulaminie Oferty.

Bank Handlowy S.A. Oferta „Do 300 zł z CitiKontem” jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 30.11.2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 31.12.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Nagroda 5 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Do 300 zł z CitiKontem” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta „Citigold 7.8” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 7 stycznia 2023 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie Oferty, dostępnym na stronie internetowej Banku. Oferta nie jest dostępna dla osób, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku konto osobiste lub oszczędnościowe.

Konto osobiste CitiKonto, Citigold i Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu Citigold są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl.

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty do pobrania