Zyskujecie razem – Twój znajomy, który polecił Ci konto i Ty

Codzienna Bankowość
za 0 zł

 • za prowadzenie konta
 • za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • za wypłaty z bankomatów Citi
 • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Załóż osobiste CitiKonto i kolejno dodawaj korzyści. Wszystko przed Tobą!


Otwórz CitiKonto

200zł

Zakładając konto możesz zyskać nagrody o wartości nawet 200 zł.

W ramach oferty dla nowych Klientów „Nawet 200 zł z CitiKontem edycja II” ważnej do 04.12.2021.

Otwórz
Kartę Kredytową

400zł

Jeśli założysz jeszcze kartę kredytową możesz otrzymać np. voucher 400 zł do Allegro (RRSO 11,43%).

W ramach oferty dla nowych Klientów Regulamin oferty "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja VII" ważnej do 24.11.2021 r. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Korzystaj
z konta i karty

100zł

Płacąc kartą do konta i kredytową otrzymasz 1% zwrotu, max 100 zł.

W ramach oferty dla nowych Klientów „Nawet 200 zł z CitiKontem edycja II” ważnej do 04.12.2021.

Sprawdź, jak odebrać nawet 200 zł z CitiKontem:

 • Krok 1
  Otwórz konto osobiste CitiKonto

  Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zostawić swoje dane, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek.

 • Krok 2
  Odbierz 50 zł za zalogowanie się do Citi Mobile® i zrobienie przelewu

  Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile i przelej na konto 100 zł, aby odebrać 50 zł cashback – masz czas do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 3
  Odbierz 50 zł za przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe

  Przelej na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł, aby odebrać 50 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 4
  Odbierz 50 zł za transakcje na min. 500 zł

  Dokonaj transakcji bezgotówkowych o łącznej kwocie min. 500 zł LUB przy pomocy przelewu z Konta spłać zadłużenie na swojej Karcie Kredytowej Citibank o łącznej kwocie min. 500 zł.

 • Krok 5
  Dodatkowe 50 zł za spełnienie wszystkich ww. warunków

  Każdy uczestnik, który spełni powyższe warunki otrzyma dodatkowo nagrodę o wartości 50 zł.

 • Krok 6
  Dodatkowo odbierz 2 kody na Szybkie Nadania z InPost za wyrażenie zgody na kontakt z nami

  Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymać 2 kody na Szybkie Nadania z InPost.

Jak odebrać nagrodę za polecenie?

Aby uzyskać 50 zł spełnisz poniższe warunki:

 • nie byłeś Posiadaczem/Współposiadaczem lub Pełnomocnikiem Konta Osobistego, Rachunku Oszczędnościowego w Banku po 1 stycznia 2019 r.,
 • w okresie ważności Oferty zawrzesz z Bankiem umowę, na podstawie której zostanie otwarte Konto Osobiste typu CitiKonto („Konto”),
 • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, po którym otworzyłeś Konto CitiKonto, przy pomocy Karty Debetowej wydanej do Konta dokonasz transakcji bezgotówkowych za min. 500 zł lub spłacisz z nowego CitiKonta zadłużenie na Karcie Kredytowej Citibank o łącznej kwocie min. 500 zł
 • zgodzisz się na ujawnienie tajemnicy bankowej Polecającemu w celu otrzymania przez Polecającego nagrody poprzez akceptację właściwego Oświadczenia do Oferty

Dodatkowe korzyści z CitiKontem


 • Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

 • Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
  Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

 • Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką:
  telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

 • Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania?
  Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.
  Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

Ważne informacje


Oferta „Polecam konto Citi – edycja II” trwa do 15 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli 100 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu Citigold lub Citigold Private Client lub do wyczerpania puli 900 rekomendacji zawarcia umowy o Konto Osobiste, za pośrednictwem których doszło do Otwarcia Konta Osobistego typu CitiKonto.

Zgodnie z Regulaminem Oferty Specjalnej „Polecam Konto Citi - edycja II” Klient Polecający otrzyma Nagrodę w wysokości 50 zł, jeżeli w Okresie Obowiązywania Oferty przystąpi do Oferty, przekaże Poleconemu unikalny adres URL Oferty, tzn. link wygenerowany przez Polecającego na stronie www.citibank.pl/konta-osobiste/polecaj-citikonto-lp lub w aplikacji Citi Mobile oraz spełnione przez Poleconego zostaną wszystkie warunki oferty niezbędne do uzyskania przez Poleconego Nagrody powitalnej CitiKonto

Polecony otrzyma Nagrodę powitalną CitiKonto w wysokości 50 zł, jeżeli spełni łącznie poniższe warunki:

 • w Okresie Obowiązywania Oferty uzupełni i wyśle Formularz zgłoszeniowy,
 • w Okresie Obowiązywania Oferty zawrze z Bankiem Umowę Produktów Depozytowych, na podstawie której otworzy Konto CitiKonto,
 • w dniu otwarcia Konta CitiKonto, przystąpi do Oferty poprzez akceptację Regulaminu na linii nagrywanej w trakcie rozmowy z Pracownikiem Banku, oraz zgodzi się na ujawnienie tajemnicy bankowej Polecającemu w celu otrzymania przez Polecającego Nagrody CitiKonto poprzez akceptację na linii nagrywanej oświadczenia stanowiącego Załącznik nr 1 Regulaminu,
 • spełni jeden z dwóch warunków transakcyjności:
  • do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, po którym otwarto Konto CitiKonto, Polecony dokona przy pomocy Karty Debetowej wydanej do Konta lub Nośnika Zbliżeniowego jednej lub więcej transakcji, które spełnią następujące kryteria:
   • ich łączna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 500 PLN (słownie: pięćset złotych),
   • będzie/będą to transakcja/e bezgotówkowa/e (tj. dokonana/e w punkcie/punktach handlowo-usługowych lub przez Internet),
   • zostanie/zostaną dokonana/e w polskich złotych (PLN),
   • nie będzie/będą transakcją/ami zwróconą/ymi.
  • posiada w Banku dowolną kartę kredytową oraz do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto CitiKonto, Polecony dokona przynajmniej jeden spłaty karty kredytowej z CitiKonta, którego jest właścicielem, a łączna kwota spłat będzie wynosiła nie mniej niż 500 PLN (słownie: pięćset złotych).

Z Oferty wyłączeni są m.in. Poleceni, którzy po dniu 1 stycznia 2019 r. byli Posiadaczami/Współposiadaczami do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego w Banku. Pełna lista wykluczeń znajduje się w Regulaminie Oferty.

Nagroda pieniężna w wysokości do 200 złotych stanowi nagrodę w ofercie „Nawet 200zł z CitiKontem edycja II”. Oferta jest dostępna dla 3000 pierwszych Klientów, którzy do 4 grudnia 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu CitiKonto i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty.

Konto osobiste CitiKonto to rachunek płatniczy.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu CitiKonto są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego


Dokumenty