Na wakacje z walizką i CitiKontem!

Sprawdź, jak zyskać w prezencie na start:
walizkę oraz do wyboru 25 EUR / 25 USD / 50 HRK kieszonkowego.

Zakładając Citi Konto zyskujesz:



0zł

za prowadzenie konta i karty
z usługą wielowalutową


0zł

za wypłaty z bankomatów Citi
i 4 wypłaty z innych bankomatów


0zł

na koncie Superoszczędnościowym
do 20 tys zł




A na start odbierasz walizkę oraz kieszonkowe! Sprawdź jak to zrobić:

 • Krok 1
  Otwórz konto osobiste CitiKonto

  Zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym poniżej, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek.

 • Krok 2
  Odbierz Walizkę za wpływ 2000 zł

  Przelej na konto min. 2000 zł, aby odebrać walizkę – masz czas do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 3
  Odbierz 25 EUR albo 25 USD albo 50 HRK dodatkowo, za otwarcie konta walutowego

  Spełnij Krok 2 oraz otwórz konto walutowe, aby odebrać 25 EUR albo 25 USD albo 50 HRK – masz czas do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.


Zostaw swoje dane – oddzwonimy!​

Pomożemy Ci wypełnić wniosek.



CitiKonto to też dodatkowy pakiet korzyści na wakacjach!



 • Rabaty na loty, zakwaterowanie, wynajem auta i wiele innych

  Korzystaj z rabatów do 50% w programie Citi Specials. Oferty m.in. od Booking.com, eSKY, Rental Cars i wiele innych.

 • Kursy walut jak w kantorze internetowym

  W Citi Kantorze wymieniaj waluty online, szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych.

 • Nawet 15 walut dostępnych na kontach walutowych

  Konto walutowe łatwo otworzysz w Citi Mobile lub Citibank Online. Dostępne waluty to m.in.: euro, dolar amerykański, kuna chorwacka, funt brytyjski, frank szwajcarski.

 • Płatności kartą do konta bez kosztów przewalutowania

  Aktywuj usługę Citi Global Wallet w CitiMobile i płać karta debetową w walutach obcych bez kosztów przewalutowania , a Twoja karta automatycznie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.



Informacje prawne

Bank Handlowy S.A. Oferta „Na wakacje z walizką i CitiKontem!” jest dostępna dla 200 pierwszych Klientów, którzy do 31.07.2022 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto z walizką na wakacje” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczna, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Dokumenty do pobrania

Kliknij... a CitiKonto przyniesie korzyści w podróży!

Otwórz konto
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.