Posmakuj korzyści CitiKonta.

Nawet 250zł na zakupy w InPost Fresh!


Oferta dla nowych Klientów ważna do 31.10.2021.

Nie tylko 250 zł na start! Z CitiKontem zyskujesz:

0zł

za prowadzenie konta i karty z usługą wielowalutową

0zł

za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów

0zł

za przelewy krajowe i 3 pierwsze przelewy Express Elixir

Sprawdź, jak odebrać nawet 250 zł z CitiKontem:

 • Krok 1
  Otwórz CitiKonto za 0 zł miesięcznie

  Zostaw swoje dane, Doradca oddzwoni i uzgodni z Tobą dogodną formę otwarcia konta. Za prowadzenie konta nie pobieramy opłat. Na otwarcie konta masz czas do końca października 2021 r.

 • Krok 2
  Przelej na konto w sumie 2000 zł z dowolnego źródła

  Zaloguj się min. 1 raz do bankowości mobilnej Citi Mobile oraz zasil konto na kwotę 2000 zł – jednorazowo lub w kilku częściach. Przelew może być z dowolnego źródła. Masz na to czas do końca listopada 2021 r.

 • Krok 3
  Odbierz kody rabatowe na zakupy w InPost Fresh na łączną kwotę 250 zł

  Ostatnim krokiem będzie odbiór kodów rabatowych (2 x 125 zł) InPost Fresh przez Twoją bankowość online.

Sprawdź jak wykorzystać kody rabatowe w InPost Fresh – Instrukcja

Kody rabatowe są ważne do 25 stycznia 2022 r.

InPost Fresh realizuje dostawy na terenie Warszawy oraz w niektórych miejscowościach podwarszawskich. Możliwość dostawy pod swój adres możesz zweryfikować w aplikacji InPost Fresh.


CitiKonto wychodzi Ci na korzyść... i to niejedną!

podroz
 • Zniżki w programie Citi Specials do sklepów, restauracji czy na podróże

  Korzystaj z rabatów do 50% w programie Citi Specials. Oferty m.in. w Booking.com, Hotels.com, Frisco, Wittchen i wiele innych.

 • Karta w telefonie czyli wygodne płatności Apple Pay i Google Pay

  Płać wygodnie telefonem dodając swoją kartę do konta do Apple Pay lub Google Pay

 • Dostęp do Citi Kantoru - Wymieniaj waluty online

  Wymieniaj waluty online szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych

 • Konta walutowe dostępne nawet w 15 walutach

  Łatwo je otworzysz w Citi Mobile lub Citibank Online

Jak otworzyć konto w 3 prostych krokach? • Zostaw swoje dane

  Doradca oddzwoni do Ciebie i wspólnie wypełnicie wniosek o konto lub umówisz swoją wizytę w wybranym przez Ciebie Oddziale: CH Arkadia, Blue City, Galeria Mokotów, Oddział Senatorska

 • Odbierz umowę

  Podpisz umowę w wybranym przez siebie Oddziale Smart lub poczekaj na kuriera, który dostarczy do Ciebie wszystkie dokumenty.

 • Odbierz Kartę

  Decydując się na zawarcie umowy w Oddziale odbierzesz swoją kartę debetową od ręki. W przypadku procesu kurierskiego wyślemy ją do Ciebie pocztą.

Dajemy słowo... CitiKonto warto założyć!

Z Google Pay mogę płacić wygodnie telefonem, a dzięki aplikacji Citi Mobile nie muszę zabierać ze sobą portfela, aby mieć dostęp do swojego konta. To bardzo wygodne!

Robert, 26 lat

W czasie wakacji w Grecji korzystałem ze swojej karty do konta – nie było problemów z akceptacją karty, a dzięki Citi Global Wallet nie musiałem się martwić o szukanie kantorów.

Jerzy, 48 lat

Dzięki koncie w Citi udało mi się wybrać na koncert mojego ulubionego zespołu – skorzystałam z możliwości zakupu biletu w przedsprzedaży dla klientów Citi, wiem, że dzień później było już bardzo trudno kupić bilety ze względu na duże zainteresowanie.

Katarzyna, 34 lata

Wyróżnienia branżowe

Wyróżnienia
Wyróżnienia
Wyróżnienia
Wyróżnienia

Wyróżnienia branżowe

Kotylion05
Kotylion05
Kotylion05
ranking_money_white
Ważne informacje

Bank Handlowy w Warszawie S.A. Oferta „Posmakuj korzyści CitiKonta – nawet 250 zł na zakupy w InPost Fresh” jest dostępna dla 100 pierwszych Klientów, którzy do 31.10 2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Oferta nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

1 miejsce w rankingu „darmowych kont bankowych” money.pl z dnia 28.10.2020r. ; 1 miejsce w rankingu finanse rankomat.pl z dnia 26.10.2020r.; 1 miejsce w rankingu ebroker.pl z dnia 02.11.2020r.; 1 miejsce w rankingu bankier.pl z dnia 16.11.2020r.

Dokumenty do pobrania

Wystartuj z CitiKontem!


Otwórz konto

Kliknij... a CitiKonto z założenia przyniesie korzyści!


Otwórz konto


Przechodzisz do wniosku o CitiKonto

Za chwilę zostaniesz przekierowany do wniosku o otwarcie konta osobistego.

400zł

Chcesz zyskać jeszcze więcej?

Aplikuj o Kartę Kredytową i zyskaj nawet 400 zł do wydania na Allegro. RRSO 10,95%. Oferta dla nowych Klientów, ważna do 02.08.2021.

Niniejszym wyrażam zgodę na jednorazowe przekazanie i prezentowanie mi informacji handlowych dotyczących oferty Karty Kredytowej, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank drogą telefoniczną. Przyjmuje do wiadomości, że zgoda jest dobrowolna, mogę ją w każdym czasie wycofać, a także decydować o sposobie przesyłania informacji handlowych poprzez kontakt z Citiphone.

Pamiętaj aby wyrazić zgodę na kontakt marketingowy drogą telefoniczna na kolejnych ekranach przy aplikowaniu o konto osobiste. W przypadku braku zaznaczenia zgody nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować z ofertą karty kredytowej.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.