EN

KONTO FIRMOWE CITIKONTO

CitiKonto dla Biznesu przypadnie Ci do smaku

Załóż CitiKonto dla firm, odbierz do 2000 zł i płać za prowadzenie równe 0 zł

Oferta dla nowych Klientów CitiKonta dla Biznesu, ważna do 30.11.2024 r.

Poznaj nasze konta firmowe

Konto firmowe, oprocentowany rachunek firmowy oraz rachunki pomocnicze w 12 walutach dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

 • Konto firmowe w PLN
  Podstawowy rachunek w ofercie dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dedykowany do codziennego zarządzania finansami.
 • Oprocentowany rachunek firmowy w PLN
  Rachunek oszczędnościowy dedykowany lokowaniu nadwyżek finansowych oprocentowany zgodnie z Tabelą Oprocentowania Rachunków dostępną na stronie banku w sekcji Dokumenty.
 • Rachunki pomocnicze
  Dodatkowe konta firmowe umożliwiające wygodne zarządzanie finansami w PLN, EUR, USD, GBP, CHF, DKK, SEK, CZK, NOK, CAD, AUD, HUF.

Niezawodna recepta na sukces nie istnieje, ale istnieje
konto firmowe CitiKonto dla biznesu. 1. Odbierz 100 zł za założenie konta firmowego

  W okresie obowiązywania oferty podpisz umowę, na podstawie której otworzone zostanie Konto firmowe: pakiet CitiKonto oferta dla biznesu.

 2. Odbierz 50 zł za wyrażenie zgody na kontakt z nami

  Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i odebrać 50 zł cashback.

 3. Odbierz 100 zł za wykonanie przelewu do ZUS

  Wykonaj minimum jeden przelew do ZUS - masz czas do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe i odbierz 100 zł cashback.

 4. Odbierz 50 zł za otwarcie konta osobistego

  Otwórz konto osobiste dowolnego typu, połącz je z kontem firmowym i odbierz 50 zł cashback. Nagroda jest dostępna wyłącznie dla uczestników prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 5. Odbierz do 600zł premii za saldo

  • Utrzymaj saldo na rachunkach konta firmowego w Citi Handlowy na poziomie określonym w regulaminie oferty specjalnej
  • Odbierz cashback do 600 zł przez 5 miesięcy.
 6. Odbierz do 600 zł za transakcje kartą płatniczą

  Płać kartą debetową na min. 500 zł, żeby odebrać 3% zwrotu od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, maks. 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy.

 7. Odbierz 500 zł za podpisanie umowy o produkt kredytowy

  • Złóż wniosek o kredyt na min. 50 000 zł do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe
  • Podpisz umowę kredytu
  • Odbierz cashback 500 zł
Z ofertą „CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3” zyskujesz bezwarunkowe zwolnienie przez 24 miesiące z opłat za:

Oferta firmowa Citi Handlowy to wygodne rozwiązania walutowe dla Twojego biznesu:

 • 11 kont walutowych!

  Możliwość prowadzenia rachunku płatniczego w walucie: EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, DKK, NOK, SEK, CZK i HUF, który otworzysz szybko i całkowicie zdalnie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

 • Citi Kantor Online

  Zlecenia warunkowe oraz aż 132 pary walutowe. Możliwość ustalenia indywidualnych warunków wymiany.

 • Indywidualna opieka Eksperta ds. Rynków Walutowych

  Korzystaj z wiedzy naszych Ekspertów ds. Rynków Walutowych dostępnych telefonicznie. Zadzwoń +48 22 692 98 70 (58) (opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora).

 • Szybka i bezpieczna wymiana

  Nie podejmujesz ryzyka utraty swoich pieniędzy. Wszystkie transakcje wykonywane są w Citi Handlowy bez pośredników. EUR i USD możesz wypłacać i wpłacać w każdej chwili z bankomatu walutowego Citi Handlowy w Polsce.

 • Wymiana walut

  1. Kupno lub sprzedaż waluty po wskazanym kursie (usługa Order Watch).
  2. Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, IfDone, Occ.
  3. Powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts).

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

Załóż konto firmowe online

 • Przygotuj dowód osobisty, NIP oraz dane o PKD - wypełnij wniosek online

  Otwórz konto dla JDG
 • Potwierdź swoje dane podczas rozmowy z naszym doradcą

 • Okaż dokument tożsamości kurierowi, który zjawi się u Ciebie i podpisz umowę

 • Twoje konto zostanie aktywowane, po pozytywnej weryfikacji dokumentów

Chcesz otworzyć konto firmowe dla spółki?

Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16. Nadrzędnym celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest podjęcie działań zmierzających do zawarcia umowy z Bankiem, w tym marketing produktów i usług Banku oraz podobnych produktów i usług oferowanych przez partnerów Banku, a także przedstawienia oferty, tj. w prawnie uzasadnionym interesie Banku i partnerów Banku (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługują Pani/Panu prawa do: dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej Banku Handlowego w Warszawie S.A. w zakładce "RODO”, klauzula nr 29.

Kredyt w rachunku bieżącym

Kredyt w rachunku bieżącym to wygodny sposób na zapewnienie płynności finansowej. Linia kredytowa w rachunku ułatwia terminowe regulowanie zobowiązań oraz zapewnia dodatkowe środki na realizację niestandardowych wydatków.

Konto firmowe dla jednoosobowej działalności gospodarczej (JDG)

 • Rachunek dedykowany transakcjom dotyczącym działalności gospodarczej oddzieli Twoje finanse osobiste od firmowych.
 • Dzięki relacji Business & Private (B&P) dzięki jednemu logowaniu do usługi bankowości elektronicznej Citibank Online można zarządzać kontem osobistym oraz kontem firmowym.
 • Do otwarcia przygotuj dowód osobisty oraz NIP swojej działalności gospodarczej.
 • Wypełnij wniosek o otwarcie konta firmowego przez Internet i podpisz umowę w procesie kurierskim lub odwiedź oddział banku.

Konto firmowe dla spółki

 • Rachunek służy do obsługi spraw związanych z firmą, w tym do rozliczeń z kontrahentami, Urzędem Skarbowym czy też Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
 • Do otwarcia przygotuj dowód osobisty oraz NIP swojej działalności gospodarczej.
 • Pozostałe dokumenty potrzebne do założenia konta firmowego różnią się w zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej: umowa spółki, statut, akt założycielski.
 • Wypełnij formularz kontaktowy a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub odwiedź oddział banku.

Dokumenty do pobrania

Informacje dodatkowe

 • ​Informacje prawne

  Bank Handlowy w Warszawie S. A. Oferta „CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu – edycja 3” jest dostępna dla przedsiębiorców, którzy do 30.11.2024 r. zawrą z Bankiem Umowę Rachunku Bankowego, na podstawie której otworzą Konto firmowe: CitiKonto w ofercie dla biznesu i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta może się powtarzać w przyszłości. Regulamin Oferty oraz Tabela opłat i prowizji dostępne są na stronie banku z zakładce Dokumenty. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów z grupy Citigroup Inc.

  JDG – Jednoosobowa Działalność Gospodarcza

  Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla konta oferta dla biznesu są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citibank.pl/dokumenty. Oferta może się powtarzać w przyszłości. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.