EN

KONTO FIRMOWE CITIKONTO

Zrób dobry interes z CitiKontem dla biznesu

Zyskaj do 1500 zł premii
i 0 zł za prowadzenie konta

Oferta dla nowych Klientów ważna do 19.12.2023 r.

Niezawodna recepta na sukces nie istnieje, ale istnieje konto firmowe CitiKonto dla biznesu!

Oferta firmowa Citi Handlowy to wygodne rozwiązania walutowe dla Twojego biznesu:

 • 11 kont walutowych!

  Możliwość prowadzenia rachunku płatniczego w walucie: EUR, USD, GBP, CHF, AUD, CAD, DKK, NOK, SEK, CZK i HUF, który otworzysz szybko i całkowicie zdalnie w usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online.

 • Citi Kantor Online

  Zlecenia warunkowe oraz aż 132 pary walutowe. Możliwość ustalenia indywidualnych warunków wymiany.

 • Indywidualna opieka Eksperta ds. Rynków Walutowych

  Korzystaj z wiedzy naszych Ekspertów ds. Rynków Walutowych dostępnych telefonicznie. Zadzwoń +48 22 692 98 70 (58) (opłata za połączenie zgodnie z taryfą operatora).

 • Szybka i bezpieczna wymiana

  Nie podejmujesz ryzyka utraty swoich pieniędzy. Wszystkie transakcje wykonywane są w Citi Handlowy bez pośredników. EUR i USD możesz wypłacać i wpłacać gotówkę w każdej chwili z bankomatu walutowego Citi Handlowy w Polsce.

 • Wymiana walut

  1. Kupno lub sprzedaż waluty po wskazanym kursie (usługa Order Watch).
  2. Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, IfDone, Occ.
  3. Powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts).Z ofertą „CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu” zyskujesz bezwarunkowe zwolnienie przez 24 miesiące z opłat za:

Czy wiesz, że z kontem firmowym możesz zyskać premię do 1500 zł?

 1. Odbierz 50 zł za wyrażenie zgody na kontakt z nami

  Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i odebrać 50 zł cashback.

 2. Odbierz 150 zł za zlecenie walutowe w CitiKantor

  Wykonaj w CitiKantor, w Citibank Online, u doradcy w CitiPhone lub w oddziale zlecenia walutowe na min. 20 000 zł - masz czas do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe i odbierz 150 zł cashback.

 3. Odbierz 100 zł za wykonanie przelewu do ZUS

  Wykonaj minimum jeden przelew do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - masz czas do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe i odbierz 100 zł cashback.

 4. Odbierz do 600 zł za transakcje kartą płatniczą

  Płać kartą debetową na min. 500 zł, żeby odebrać 3% zwrotu od łącznej wartości transakcji bezgotówkowych kartą, maks. 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy.

 5. Odbierz 100 zł za otwarcie konta osobistego

  Otwórz konto osobiste dowolnego typu, połącz je z kontem firmowym i odbierz 100 zł cashback.

 6. Odbierz 500 zł za podpisanie umowy o produkt kredytowy

  • Złóż wniosek o kredyt do ostatniego dnia roboczego trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe
  • Podpisz umowę kredytu na min. 50000 zł
  • Odbierz cashback - 1% kwoty uruchomionego kredytu min. 500 zł, max 2000 zł


Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą?

Załóż konto firmowe online

 • Przygotuj dowód osobisty, NIP oraz dane o PKD - wypełnij wniosek online

  Otwórz konto dla JDG
 • Potwierdź swoje dane podczas rozmowy z naszym doradcą

 • Okaż dokument tożsamości kurierowi, który zjawi się u Ciebie i podpisz umowę

 • Twoje konto zostanie aktywowane, po pozytywnej weryfikacji dokumentów

Chcesz otworzyć konto firmowe dla spółki?

Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy do Ciebie

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16. Nadrzędnym celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest podjęcie działań zmierzających do zawarcia umowy z Bankiem, w tym marketing produktów i usług Banku oraz podobnych produktów i usług oferowanych przez partnerów Banku, a także przedstawienia oferty, tj. w prawnie uzasadnionym interesie Banku i partnerów Banku (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługują Pani/Panu prawa do: dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej Banku Handlowego w Warszawie S.A. w zakładce "RODO”, klauzula nr 32.

Kredyt w rachunku bieżącym

Kredyt w rachunku bieżącym to wygodny sposób na zapewnienie płynności finansowej. Linia kredytowa w rachunku ułatwia terminowe regulowanie zobowiązań oraz zapewnia dodatkowe środki na realizację niestandardowych wydatków.

Dokumenty do pobrania

Informacje dodatkowe

 • ​Informacje prawne

  Bank Handlowy w Warszawie S. A. Oferta „CitiKonto w ofercie dla biznesu. Moc korzyści, moc Twojego biznesu” jest dostępna dla przedsiębiorców, którzy do 19.12.2023 r. zawrą z Bankiem Umowę Rachunku Bankowego, na podstawie której otworzą Konto firmowe: CitiKonto w ofercie dla biznesu i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Oferty w oddziałach Banku i na stronie www.citibank.pl/dokumenty.

  JDG – Jednoosobowa Działalność Gospodarcza

  Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla konta oferta dla biznesu są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citibank.pl/dokumenty. Oferta może się powtarzać w przyszłości. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Citi Handlowy oraz znak graficzny Citi są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do podmiotów grupy Citigroup Inc.