Zyskujecie razem – Twój znajomy, który polecił Ci Kartę i Ty

Jak odebrać jedną z dwóch nagród aplikując o Kartę Kredytową Citi Handlowy?

Jak odebrać voucher o wartości 400 zł do wydania w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Simplicity?

Oferta dla osób, które nie posiadają Karty Kredytowej Citi Handlowy, ważna do 15.04.2022 i może powtarzać się w przyszłości.1. Złóż wniosek

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz Regulaminie Oferty oraz TUTAJ


2. Zaloguj się

Zaloguj się min. 1 raz za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


3. Płać kartą

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1000 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


4. Odbierz nagrodę

Nagrodę w postaci vouchera do sklepów Biedronka o wartości 400 zł otrzymasz w wiadomości Citibank Online najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.


To nie wszystko! Po spełnieniu tych warunków, w pierwszym roku posiadania karty nie będziesz ponosił opłat za obsługę karty kredytowej, jeśli będziesz wykonywać nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie.

Jak odebrać nagrodę na powitanie - projektor Overmax MULTIPIC 3.5c.?

Sprawdź, jak odebrać nagrodę i nie płacić za obsługę karty! Oferta dla Klientów, którzy nie posiadają Karty Kredytowej Citi Handlowy, ważna do 17.03.2022.1. ZŁÓŻ WNIOSEK O KARTĘ

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.


2. AKTYWUJ KARTĘ PRZEZ CITI MOBILE

Zainstaluj aplikację Citi Mobile na telefonie i aktywuj w niej Kartę Kredytową. Następnie, nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji.


3. PŁAĆ KARTĄ ZA CODZIENNE ZAKUPY - WYDAJ 1500 ZŁ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


4. ODBIERZ NAGRODĘ – projektor Overmax Multipic 3.5​​​​​​

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 60 dni od momentu, w którym otrzymasz informacje o spełnieniu warunków oferty.

Jak odebrać na start 24 000 punktów o wartości do 400 zł z naszą kartą kredytową? Sprawdź!

Oferta dla nowych Klientów, ważna do 17.01.2022.1. Złóż wniosek o kartę

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie.


2. Zaloguj się do Citi Mobile​ i aktywuj kartę​

Zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile i aktywuj w niej kartę nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.


3. Płać kartą za codzienne zakupy – wystarczy 300 zł miesięcznie

Przez 4 pierwsze miesiące kalendarzowe, następujące po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 300 zł w każdym miesiącu.


4. Odbierz nagrodę o wartości 400 zł.

Za każdy z pierwszych 4 miesięcy, w którym wydasz 300 zł otrzymasz 6 000 punktów w programie karty World – w sumie możesz zyskać zatem 24 000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 400 zł.

Jak zawnioskować o kartę kredytową w 3 prostych krokach i zyskać nawet 720 zł przez 3 lata?

Oferta dla Klientów nie posiadających Karty Kredytowej Citibank ważna do 14.02.2022 r. RRSO: 12,13%1. Złóż wniosek online

Wypełnij sam cały wniosek online lub zamów rozmowę zostawiając swoje dane na pierwszym ekranie wniosku.


2. Zrób sobie selfie

Swoją tożsamość zweryfikujesz robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy.


3. Kartę otrzymasz pocztą

Jeśli Bank pozytywne oceni Twoją zdolność kredytową, Kartę wyślemy do Ciebie pocztą wraz z instrukcją jej aktywacji.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Karta Kredytowa Citi Simplicity


Z kartą kredytową Citibank World MasterCard zyskujesz nie tylko na start:

Karta Kredytowa Citi


Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Karta Kredytowa Citi Simplicity


JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI Z KARTĄ KREDYTOWĄ CITIBANK-BP MOTOKARTA

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł., natomiast przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta może powtarzać się w przyszłości.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.