Rewolucja Nowe CitiKonto


Wybierz Konto Osobiste CitiKonto
z wyjątkową ofertą walutową


Aplikuj o CitiKonto >

Rewolucyjne konto z pakietem korzyści

Kotylion05
Kotylion05
Kotylion05
ranking_money_white

Codzienna Bankowość
za 0 zł

 • za prowadzenie konta
 • za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • za wypłaty z bankomatów Citi
 • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Znakomite kursy walut

Korzystaj z atrakcyjnej oferty kursów wymiany walut dedykowanej Klientom CitiKonta

EUR Kupno Sprzedaż

EUR
$ USD Kupno Sprzedaż
$ USD
£ GBP Kupno Sprzedaż
£ GBP
CHF Kupno Sprzedaż
CHF

Kursy walut obowiązujące w dniu 2020-10-26, 9:13:22 AM

Kursy dla transakcji na kwotę min. 1 USD (lub jej równowartości w innej walucie) zmieniamy na bieżąco zgodnie z aktualnymi kursami rynkowymi (od niedzieli od godziny 23.00 do piątku do godziny 23.00, przez całą dobę, wyłączeniem dni świątecznych).Zobacz jak zyskać nawet 150 zł na start w ofercie specjalnej:

Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Wpłać na konto min 100 PLN + Zaloguj się min 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Oferta limitowana, obowiązuje od 19.10.2020 do 05.12.2020r. Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej dla nowych Klientów Banku zawarte są w Regulaminie „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja II” .

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikacje biometryczna, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Otwórz konto w kilku prostych krokach bez wychodzenia z domuKliknij na Otwórz konto online i wypełnij wniosek.


Zgodnie z instrukcją na ekranie, przejdź na telefon i zrób zdjęcie dowodu osobistego.


Zrób zdjęcie twarzy postępując według instrukcji wyświetlanej na ekranie aplikacji.


Zatwierdź umowę za pomocą kodu SMS i gotowe!

Więcej o zdalnej weryfikacji znajdziesz w krótkim VIDEO lub TUTAJ

Otwórz konto online

Proces jest dostępny dla osób posiadających numer PESEL

Konto Osobiste CitiKonto to rachunek płatniczy prowadzony w PLN.

Pamiętaj CitiKonto otworzysz również w naszych oddziałach Smart Sprawdź listę oddziałów


Dodatkowe korzyści z CitiKontem


 • Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

 • Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
  Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

 • Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką:
  telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

 • Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania?
  Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.
  Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

Dostęp do wyjątkowych rabatów, niespodzianek i nagród z Citi SpecialsMasz dostęp do rabatów do 50% u ponad 300 partnerów.


Zniżki do 10% w ponad 100 restauracjach w Polsce.


Możliwość wymiany punktów na nagrody w Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Jak działa Citi Specials? To proste! Znajdź wybranego partnera bądź restaurację na stronie Citi Specials, zapłać kartą Citi i ciesz się zniżką lub niespodzianką!

Dodatkowo zarejestruj swoją kartę w Mastercard® Bezcenne® Chwile, zbieraj punkty za transakcje kartą i odbieraj nagrody.

Ważne informacje


Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja II” jest dostępna dla 5000 pierwszych Klientów, którzy do 5.12 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja II” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

1 miejsce w rankingu „darmowych kont bankowych” money.pl z dnia 28.10.2020r. ; 1 miejsce w rankingu finanse rankomat.pl z dnia 26.10.2020r.; 1 miejsce w rankingu ebroker.pl z dnia 02.11.2020r.; 1 miejsce w rankingu bankier.pl z dnia 16.11.2020r.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Dokumenty

Nawet 250 zł za polecanie Konta osobistego Citi Handlowy
WIĘCEJ POLECASZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ! Nawet 250 zł za polecanie Konta osobistego Citi Handlowy
Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.