CITIKONTO

Wyciągnij dla siebie
więcej i więcej

Sprawdź, jak zyskać do 150 zł z nowym CitiKontem, a w sumie nawet 1450 zł na start dla nowych Klientów!

Oferta dla nowych Klientów, ważna do 19.06.2021

Zacznij od otwarcia CitiKonta i kolejno dodawaj korzyści płynące z naszych ofert:


Otwórz CitiKonto

150zł

Zakładając konto możesz zyskać nagrody o wartości nawet 150 zł.

W ramach oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VI” ważnej do 19.06.2021

Otwórz
Kartę Kredytową

400zł

Jeśli założysz jeszcze kartę kredytową możesz otrzymać np. voucher 400zł do Allegro (RRSO 10,24%)

W ramach oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja III" ważnej do 10.05.2021r.

Korzystaj
z konta i karty

100zł

Płacąc kartą do konta i kredytową otrzymasz 1% zwrotu, max 100 zł.

W ramach oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VI” ważnej do 19.06.2021


Polecaj konto

500zł

Za każde skuteczne polecenie konta otrzymasz 50 zł – maksymalnie 500 zł za 10 kont.

W ramach oferty “Polecam CitiKonto – edycja II” ważnej do 31.05.2021


Polecaj kartę

3000zł

Polecaj kartę kredytową i zyskuj nawet 300 zł za skuteczne polecenie.

W ramach oferty „Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem - marzec 2021” ważnej do 24.09.2021

CitiKonto to przede wszystkim wygodne codzienne finanse.
W pakiecie za 0 zł zyskujesz:

0zł
 • za prowadzenie konta
 • za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • za wypłaty z bankomatów Citi
 • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Jak odebrać nagrodę powitalną za otwarcie konta?

 • Krok 1
  Otwórz konto osobiste CitiKonto

  Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zostawić swoje dane, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek

 • Krok 2
  Wyrażenie zgody na kontakt z nami – odbierz 2 kody na Szybkie Nadania z InPost

  Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymać 2 kody na Szybkie Nadania z InPost.

 • Krok 3
  Zaloguj się do Citi Mobile® i zrób przelew – odbierz 50 zł

  Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji Citi Mobile i przelej na konto 100 zł, aby odebrać 50 zł cashback – masz czas do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 4
  Przelej wynagrodzenie lub zrób transakcję walutową – odbierz 50 zł

  Przelej na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł, aby odebrać 50 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 5
  Dodaj kartę do Apple Pay lub Google Pay – odbierz 50 zł

  Dodaj swoją kartę do Apple Pay lub Google Pay i dokonaj tym sposobem płatności transakcji na kwotę min. 100 zł, aby odebrać 50 zł cashback - masz czas do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

 • Krok 6
  Załóż kartę kredytową Citibank - odbierz 100 zł

  Załóż i aktywuj naszą kartę kredytową, a przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano Kartę Kredytową otrzymasz na Konto zwrot w wysokości 1% łącznej sumy transakcji dokonanych w danym miesiącu kartą do Konta i Kartą Kredytową, nie więcej niż 25 PLN miesięcznie.

  Jeśli założysz nasza kartę w ramach oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja III" ważnej do 10.05.2021r., na start po spełnieniu warunków możesz otrzymać np. 400zł w ofercie z voucherem do Allegro.

Z CitiKontem zyskujesz nie tylko na start:

Karta debetowa CitiKonto
 • Korzystne kursy walut w Citi Kantor

  Wymieniasz waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych, a także otrzymujesz powiadomienia o zmianach kursów walut.

 • Brak kosztów przewalutowania z Citi Global Wallet​

  Płacisz kartą debetową za zakupy na całym świecie bez kosztów przewalutowania – także w sklepach internetowych. Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.

 • Rabaty do 50% i nagrody za transakcje

  Zyskujesz dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą. Masz również dostęp do Programu Mastercard® Bezcenne® chwile, w którym za transakcje kartą odbierasz wyjątkowe nagrody.

 • Google Pay i Apple Pay, czyli Twoja karta w telefonie

  Dodaj kartę do aplikacji Google Pay / Apple Pay i możesz płacić tym, co masz pod ręką – telefonem lub zegarkiem.

Jak otworzyć konto w 4 prostych krokach? • Kliknij przycisk “Otwórz konto” poniżej i wypełnij wniosek.

 • Odbierz SMS z linkiem i postępuj zgodnie z instrukcjami na telefonie.

 • Zrób zdjęcie dowodu osobistego i selfie. Dzięki temu potwierdzimy Twoją tożsamość.

 • Zatwierdź umowę za pomocą kodu SMS i gotowe!

Otwórz konto

Po aktywacji konta skontaktuje się z Tobą nasz Doradca, aby przedstawić korzyści z posiadania konta i karty kredytowej jednocześnie.

W przypadku korzystania z telefonów marki Samsung skorzystaj z przeglądarki Samsung internet.

Wyróżnienia branżowe

Wyróżnienia
Wyróżnienia
Wyróżnienia
Wyróżnienia

Wyróżnienia branżowe dla CitiKonto

Kotylion05
Kotylion05
Kotylion05
ranking_money_white
Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,24% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10538,28 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 538,28 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 394,28 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 878,19 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31/08/2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Ważne informacje

Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VI” jest dostępna dla 6000 pierwszych Klientów, którzy do 19.06.2021 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Nagorda 5 jest dostępna dla 1000 pierwszych Klientów, którzy spełnią warunki oferty. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja- edycja VI” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Oferta promocyjna jest dostępna w kanale online dla osób otwierających konto poprzez weryfikacje biometryczna, w przypadku wyboru kuriera - oferta promocyjna nie obowiązuje.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Oferta “Polecam CitiKonto – edycja II”, ważna do 31.05.2021 r., może zostać przedłużona i powtarzać się w przyszłości. Liczba Nagród ograniczona do 1500 sztuk, w tym maksymalnie 10 dla jednego Polecającego. Z oferty mogą skorzystać posiadacze Konta w Citi Handlowy lub Karty Kredytowej Citibank jako Polecający. Poleconym może być osoba, która od 01.01.2020 r nie była Posiadaczem/Współposiadaczem do Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

1 miejsce w rankingu „darmowych kont bankowych” money.pl z dnia 28.10.2020 r. ; 1 miejsce w rankingu finanse rankomat.pl z dnia 26.10.2020 r.; 1 miejsce w rankingu ebroker.pl z dnia 02.11.2020 r.; 1 miejsce w rankingu bankier.pl z dnia 16.11.2020 r.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania.

Oferta "Poleć znajomym Kartę Kredytową Citibank i zyskajcie razem – marzec 2021” ważna do 24.09.2021 r., może powtarzać się w przyszłości.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Oferta dla nowych klientów ważna do 06.09.2021 r., i może powtarzać się w przyszłości. Regulamin Oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej na korzystnych warunkach i otrzymaj voucher do Biedronki - edycja III” dostępny na www.citibank.pl.

Dokumenty do pobrania

Otwórz kontobez wychodzenia z domu.

Otwórz konto


Przechodzisz do wniosku o CitiKonto

Za chwilę zostaniesz przekierowany do wniosku o otwarcie konta osobistego.

400zł

Chcesz zyskać jeszcze więcej?

Aplikuj o Kartę Kredytową i zyskaj nawet 400 PLN do wydania na Allegro. RRSO 10,24%. Oferta dla nowych Klientów, ważna do 10.05.2021.

Niniejszym wyrażam zgodę na jednorazowe przekazanie i prezentowanie mi informacji handlowych dotyczących oferty Karty Kredytowej, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez Bank drogą telefoniczną. Przyjmuje do wiadomości, że zgoda jest dobrowolna, mogę ją w każdym czasie wycofać, a także decydować o sposobie przesyłania informacji handlowych poprzez kontakt z Citiphone.

Pamiętaj aby wyrazić zgodę na kontakt marketingowy drogą telefoniczna na kolejnych ekranach przy aplikowaniu o konto osobiste. W przypadku braku zaznaczenia zgody nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować z ofertą karty kredytowej.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.