Finansowa

Rewolucja Nowe CitiKonto


Wybierz Konto Osobiste CitiKonto
z wyjątkową ofertą walutową


Aplikuj o CitiKonto >

Rewolucyjne konto z pakietem korzyści

Codzienna Bankowość
za 0 zł

 • za prowadzenie konta
 • za kartę do konta z usługą wielowalutową
 • za wypłaty z bankomatów Citi
 • za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
 • za przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
 • za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Znakomite kursy walut

Korzystaj z atrakcyjnej oferty kursów wymiany walut dedykowanej Klientom CitiKonta

EUR Kupno Sprzedaż

EUR
$ USD Kupno Sprzedaż
$ USD
£ GBP Kupno Sprzedaż
£ GBP
CHF Kupno Sprzedaż
CHF


Zobacz jak zyskać nawet 150 zł na start w ofercie specjalnej:

Wpłać na konto min 100 PLN + Zaloguj się min 1 raz do aplikacji mobilnej banku do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Oferta limitowana, obowiązuje od 01.09.2020 do 20.11.2020r. Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej dla nowych Klientów Banku zawarte są w Regulaminie „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” .

Otwórz konto w kilku prostych krokach bez wychodzenia z domuKliknij na Otwórz konto online i wypełnij wniosek.


Zgodnie z instrukcją na ekranie, przejdź na telefon i zrób zdjęcie dowodu osobistego.


Zrób zdjęcie twarzy postępując według instrukcji wyświetlanej na ekranie aplikacji.


Zatwierdź umowę za pomocą kodu SMS i gotowe!

Więcej o zdalnej weryfikacji znajdziesz w krótkim VIDEO lub TUTAJ

Otwórz konto online

Proces jest dostępny dla osób posiadających numer PESEL

Konto Osobiste CitiKonto to rachunek płatniczy prowadzony w PLN.

Pamiętaj CitiKonto otworzysz również w naszych oddziałach Smart Sprawdź listę oddziałów


Dodatkowe korzyści z CitiKontem


 • Twoje miejsce do wymiany walut. Wymieniaj waluty szybko i wygodnie po kursach konkurencyjnych do kantorów internetowych. Otrzymuj powiadomienia SMS lub e-mail kiedy pojawi się kurs, na jaki czekasz (usługa Market Alerts). Kupno i sprzedaż po wskazanym kursie (usługa Order Watch). Zaawansowane zlecenia typu Stop, Limit, If Done, Occ.

 • Zarządzaj finansami łatwiej, szybciej i bezpieczniej w telefonie.
  Staramy się dostarczyć Ci jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z aplikacji Citi Mobile. W nowej wersji, oprócz odświeżonego wyglądu zyskujesz również wygodny dostęp do transakcji i wyciągów, dzięki czemu bankowanie w telefonie jest jeszcze szybsze.

 • Zostaw portfel w domu i płać wygodnie i bezpiecznie tym, co masz zawsze pod ręką:
  telefonem lub zegarkiem. Wystarczy, że dodasz swoją kartę debetową lub kredytową Citi Handlowy Mastercard® do Apple Wallet/Google Pay.

 • Płacisz kartą debetową za zakupy w sklepach internetowych na całym świecie bez kosztów przewalutowania?
  Teraz Twoja karta debetowa inteligentnie wybierze jedno z Twoich kont walutowych dopasowując je do waluty transakcji.
  Jeśli płacisz w walucie innej niż waluty, w których posiadasz konta walutowe, rekomendujemy podpięcie Twojej karty debetowej do konta walutowego w EUR.

Dostęp do wyjątkowych rabatów, niespodzianek i nagród z Citi SpecialsMasz dostęp do rabatów do 50% u ponad 300 partnerów.


Zniżki do 10% w ponad 100 restauracjach w Polsce.


Możliwość wymiany punktów na nagrody w Mastercard® Bezcenne® Chwile.

Jak działa Citi Specials? To proste! Znajdź wybranego partnera bądź restaurację na stronie Citi Specials, zapłać kartą Citi i ciesz się zniżką lub niespodzianką!

Dodatkowo zarejestruj swoją kartę w Mastercard® Bezcenne® Chwile, zbieraj punkty za transakcje kartą i odbieraj nagrody.

Ważne informacje


Bank Handlowy S.A. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” jest dostępna dla 5000 pierwszych Klientów, którzy do 20.11 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste CitiKonto i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2020 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta. Prowadzenie konta oznacza prowadzenie rachunku płatniczego. Karta do konta oznacza obsługę karty debetowej. Wypłata z bankomatów oznacza wypłatę gotówki. Przelew krajowy oznacza polecenie przelewu. Citibank Online oznacza usługę bankowości elektronicznej.

Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości.

Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego CitiKonto, Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


Dokumenty

Załóż konto osobiste przez selfie nawet w 15 minut! Sprawdź

Dowiedz się jak strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.