KONTO OSOBISTE CITIGOLD

Do 2 000 zł na powitanie z kontem Citigold!

Zostań klientem
Citigold już dziś

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.
Konto otworzysz bez wychodzenia z domu!

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych Dyrektorów Regionalnych Citigold


lub

Otwórz konto online w 10 minut za pomocą komputera i telefonu komórkowego.

Otwórz konto online

Aby korzystać z bezpłatnego konta Citigold, wymagane jest utrzymanie średniego miesięcznego
salda min. 400 tys. zł.
Dlaczego warto otworzyć
konto Citigold?


  • Otwarcie konta w 10 minut za pomocą komputera i telefonu komórkowego.
    Zobacz jak prosto to zrobić

  • 1 500 zł w Ofercie na powitanie po spełnieniu warunków, w tym utrzymania salda w wysokości 400 tys. zł.

  • 500 zł dodatkowo w przypadku otwarcia rachunku firmowego lub przelewania wynagrodzenia.

  • Połączenie stabilnej marki obecnej na rynku polskim od 150 lat z międzynarodowym doświadczeniem Citi.

  • Dostep do kompleksowej analizy poszczególnych rynków z komentarzami naszych ekspertów. Najnowszy raport możesz pobrać tutaj.

  • Wsparcie osobistego opiekuna i zespołu ekspertów z obszaru rynków kapitałowych, rynków walutowych, kredytów hipotecznych, usług maklerskich oraz ubezpieczeń i dostęp do darmowej usługi doradztwa inwestycyjnego.

  • Karta Citigold Lounge Pass upoważaniająca do dwóch bezpłatnych wejść do saloników Executive Lounge na największych lotniskach w Polsce.

  • Rozwiązania walutowe na najlepszych, negocjowanych warunkach.
Otwieranie konta w kilku prostych krokach bez wychodzenia z domu

1. Kliknij na Otwórz konto online i wypełnij wniosek.

2. Zgodnie z instrukcją na ekranie, przejdź na telefon i zrób zdjęcie dowodu osobistego.

3. Zrób zdjęcie twarzy postępując według instrukcji wyświetlanej na ekranie aplikacji.

4. Zatwierdź umowę za pomocą kodu SMS i gotowe!Więcej o zdalnej weryfikacji znajdziesz w krótkim VIDEO lub TUTAJ


Proces jest dostępny dla osób posiadających numer PESEL

Konto Osobiste Citigold to rachunek płatniczy prowadzony w PLN.


Aby korzystać z bezpłatnego konta Citigold, wymagane jest utrzymanie średniego miesięcznego salda min. 400 tys. zł.


WAŻNE INFORMACJE

Konto Osobiste Citigold to rachunek płatniczy.

Nagroda pieniężna w wysokości 2 tysięcy złotych stanowi nagrodę w ofercie „Bankowość Prywatna roku 2020 w Polsce”. Oferta jest dostępna dla 94 pierwszych Klientów, którzy do 4 października 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Z powyższych ofert wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w Banku. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminach ofert. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły ofert, w tym warunki otrzymania Nagród, dostępne są w regulaminie w oddziałach banku i na stronie www.citihandlowy.pl.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Citigold są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

Najwyższa ocena w rantingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Usługa Executive Lounge jest dostępna na największych lotniskach w Polsce (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach). Usługa jest dostępna z kartą Citigold Lounge Pass - jej posiadacz może w danym miesiącu skorzystać z 2 bezpłatnych wejść do saloniku (2 wejścia posiadacza karty lub jedno wejście posiadacza karty z jedną osobą towarzyszącą). Kolejne wejścia oraz wejścia Klientów, których saldo jest niższe od wymaganego, są płatne zgodnie z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji. Karta przysługuje Klientom, którzy posiadają konto Citigold lub Citigold Private Client, na którym jest utrzymywane średnio miesięczne saldo minimum 300 000 zł i Klientowi nie została wydana karta debetowa World Elite™ Debit Mastercard®.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.