Nagrody


Poleć konto Citigold Private Client z kartą Mastercard® Debit World Elite i wygrywaj bezcenne nagrody!
fantastyczny wyjazd dla 4 osób do Disneyland® Paris !Osoba polecona będzie mogła skorzystać z oferty „Na dobry początek z Citigold – Edycja III” i zyskać promocyjne oprocentowanie 2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym przez 6 m-cy dla środków do 3 000 000 zł.

Co zawiera pakiet VIP?


Zakwaterowanie
dla 4 osób w Disneyland® Hotel


Bilety wstępu
do dwóch parków Disney® Paris


Pierwszeństwo wejścia
na wszystkie atrakcje dostępne w parkach


Benefity dla posiadaczy karty Mastercard® Debit World Elite. Miejsca premium na przedstawienia Disneya na terenie parku


Przelot
W obie strony dla 4 osób

Zasady promocji

W okresie od 17.10.2019 do 17.12.2019 poleć Konto Osobiste Citigold Private Client.


Nagrody w promocji otrzymają osoby, które pierwsze dokonają min. 2 skutecznych rekomendacji


Skuteczna rekomendacja polega na założeniu Konta Osobistego Citigold Private Client (do 17.12.2019) i aktywacji karty Mastercard® Debit World Elite (do 17.03.2020) przez osobę poleconą.


Najpóźniej do 17.02.2020 r. konto powinno zostać zasilone kwotą 4 000 000 zł. Kwota 4 000 000 zł powinna znajdować się na koncie również w dniu 17.03.2020 r.


Klient składający rekomendację powinien posiadać na dzień rekomendacji Konto Osobiste Citi Handlowy typu Citigold lub Citigold Private Client.


Formularz

Wprowadź swoje dane

Wprowadź dane osoby, którą chcesz polecić

Dokumenty

Ważne informacje:

Konto Osobiste Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Organizatorem promocji „Polecaj Citigold Private Client i przeżywaj bezcenne chwile” jest Albedo Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Góralska 3, 60-623 Poznań. Promocja trwa do 17 grudnia 2019 r.,

Nagrody zostaną przyznane dla ośmiu uczestników, którzy są posiadaczmi Konta Osobistego Citi Handlowy typu Citigold lub Citigold Private Client i jako pierwsi skutecznie zarekomendują ofertę Citigold Private Client dwóm osobom poleconym. Szczegółowe warunki promocji oraz lista wykluczeń znajdują się w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej Banku https://www.citigold.pl/dokumenty.html oraz www.citihandlowy.pl/disneyland.

Oferta „Na dobry początek z Citigold edycja III” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 31 stycznia 2020r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste Citigold lub Citigold Private Client lub skorzystali ze wskazanych w Regulaminie ofert na powitanie dla konta Priority i dokonają zmiany typu konta na Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego podane w skali roku. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2018 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy do Konta Citigold lub Citigold Private Client. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły oferty, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w regulaminie w oddziałach banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Oferta „Na dobry początek z Citigold edycja III” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego typu Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

MasterCard jest zarejestrowanym znakiem towarowym MasterCard International Inc.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 000 0001538; NIP: 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.