KONTO OSOBISTE
CITIGOLD PRIVATE CLIENT

Do 10 000 zł na powitanie z kontem Citigold Private Client!

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie.
Konto otworzysz bez wychodzenia z domu!

Citigold Private Client - najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce wg Forbes i Euromoney
Co mogę zyskać z kontem Citigold Private Client?

Najwyższe standardy obsługi

Relacja prowadzona przez osobistego opiekuna przy wsparciu indywidualnego zespołu specjalistów finansowych.Rozwiązania finansowe

Szeroki zakres produktów bankowych z obszarów inwestycji, ubezpieczeń, rozwiązań hipotecznych oraz walutowych na najlepszych, indywidualnie negocjowanych warunkach w Citi Handlowy.Twoja rodzina

Rozwiązania bankowości prywatnej uwzgledniające potrzeby rodzin Klientów, w tym oferta rodzinna Citigold czy sukcesja majątku.Ekskluzywne przywileje

Starannie przygotowane oferty na usługi motoryzacyjne, podróże, sztukę i rozrywkę, sport i zdrowie oraz zniżki na zakupy w wiodących butikach i sklepach modowych.
ABY W PEŁNI KORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH PRZYWILEJÓW I OFERT DOSTĘPNYCH W CITIGOLD NALEŻY UTRZYMAĆ MIESIĘCZNE SALDO NA DOWOLNYCH RACHUNKACH W BANKU MIN. 4 MLN. ZŁ.

WAŻNE INFORMACJE

Konto Osobiste Citigold Private Client to rachunek płatniczy.

Nagroda pieniężna w wysokości 10 tysięcy złotych stanowi nagrodę w ofercie „Bankowość Prywatna roku 2020 w Polsce”. Oferta jest dostępna dla 6 pierwszych Klientów, którzy do 4 października 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste typu Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w Regulaminie oferty.

Z powyższych ofert wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2019 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy w Banku. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminach ofert. Bank informuje, że oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły ofert, w tym warunki otrzymania Nagród, dostępne są w regulaminie w oddziałach banku i na stronie www.citihandlowy.pl.

Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl.

Najwyższa ocena w rantingu bankowości prywatnej Forbes 2020 z dnia 27.02.2020 r. (źródło: www.forbes.pl). Najlepsza oferta bankowości prywatnej w Polsce w Private Banking and Wealth Management Survey 2020 z dnia 06.02.2020 r. (źródło: www.euromoney.com).

Dokumenty

Korzystaj z najlepszej bankowości prywatnej według magazynu Euromoney!

Sprawdź
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.