Otwórz konto Citi Priority

Internetowe Konto Citi Priority przenaczone jest dla nowych klientów banku.

Internetowe konto Citi Priority
za PRAWDZIWE O zł


Konto osobiste

0 zł za prowadzenie konta.
Bezwarunkowo.

Karta do konta

0 zł za kartę do konta.
Bezwarunkowo.

Wypłaty z bankomatów

0 zł za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Przelewy krajowe

0 zł za przelewy krajowe zlecone w bankowości elektronicznej Citibank Online.
Bezwarunkowo.

Jak zdobyć nagrodę do 150 zł?


1

Otwórz Konto Internetowe Citi Priority w ramach oferty „Citi Priority - konto internetowe” i nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otworzyłeś Konto, zapewnij wpływ z tytułu wynagrodzenia min. 1 500 zł w ramach oferty „Do 150 zł zwrotu za zakupy z nowym kontem internetowym - Citi Priority”.

2

Zaloguj się do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia Konta do serwisu bankowości elektronicznej Citibank Online przez przeglądarką internetową na smartfonie

3

Płać kartą debetową wydaną do Konta i otrzymuj 5% zwrotu za transakcje - w okresie 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych możesz otrzymać 150 zł! Max. miesięczna kwota pierwszej premii nie może przekroczyć 50 zł, a max. miesięczna kwota każdej kolejnej z pięciu premii nie może przekroczyć 20 zł. Premie będą wypłacane na Konto do końca kolejnego miesiąca po każdym miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty.

Konto Internetowe

Dla tych, którzy lubią bankować online

Google Pay™

Wystarczy dodać kartę do konta do aplikacji Google Pay. Płatności dokonasz tak samo, jak zwykłą kartą – wystarczy wybudzić telefon i zbliżyć go do terminala.

Usługa bankowości elektronicznej

W usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online możesz zlecić wszystkie rodzaje przelewów w tym:

  • przelew natychmiastowy Express Elixir
  • przelewy w Euro (SEPA)
założyć konta oszczędnościowe, lokatę, doładować komórkę i wiele innych.

W podróży

W usłudze bankowości elektronicznej Citibank Online możesz otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF. Możesz przepiąć kartę do konta walutowego i płacić w krajach strefy euro, Wielkiej Brytanii, USA jedną kartą do konta.


Linia Kredytowa

Linia kredytowa to dodatkowe środki na Twoim koncie, z których możesz korzystać kiedy chcesz i jak chcesz.
Możesz korzystać z limitu kredytowego wypłacając gotówkę z bankomatu, płacąc kartą do konta, wykonując przelew oraz inne transakcje na Twoim koncie.

PROSTA SPŁATA KREDYTU

Każda wpłata na Konto spłaca wykorzystany Limit i odnawia limit kredytowy.

0% DO 7 DOWOLNYCH DNI

Nie płacisz odsetek jeśli korzystasz z Linii do 7 dni w miesiącu kalendarzowym.

LINIA ZWIĘKSZA SALDO NA KONCIE

Posiadając Linię kredytową z limitem 2000 zł oraz 1000 zł własnych środków, masz do dyspozycji 3000 zł.

WAŻNE INFORMACJE

Oferta „Do 150 zł zwrotu za zakupy z nowym kontem internetowym - Citi Priority” jest ważna do 31 grudnia 2018 r. Bank informuje, że oferta może zostać przedłużona a oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Z Oferty wyłączone sa m. in. osoby, które po 1 stycznia 2017 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy oraz osoby, będące w Banku Współwłaścicielami/Pełnomocnikami do konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Pełna lista włączeń jest dostępna w Regulaminie Oferty. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Przyznanie oraz wysokość Linii Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Internetowego Citi Priority są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji: Konta oraz Linia kredytowa dla Klientów indywidualnych na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY DLA LINII Kredytowej.


Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.