Konto Osobiste w Citi Handlowy
Wygoda, której oczekujesz. Korzyści, których wymagasz.

Codzienne finanse za 0złKonto Citi Priority

Kompleksowa oferta bankowa skierowana do aktywnych i wymagających Klientów, którzy oczekują priorytetowej obsługi.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 30 tys. zł lub zasilających konto co miesiąc kwotą min. 5 tys. zł.

Otwórz konto

2,5 % w skali roku przez 4 m-ce
dla środków do 300 000 zł


Konto Citigold

Prestiżowa oferta dla Klientów zainteresowanych pomnażaniem majątku, obejmująca wsparcie zespołu ekspertów oraz wyjątkowe przywileje.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 400 tys. zł.

Otwórz konto
2,2 % w skali roku przez 4 m-ce
dla środków do 3 000 000 zł


Konto Citigold Private Client

Propozycja bankowości prywatnej dopasowana do stylu życia najbardziej wymagających Klientów, zapewniająca usługi i przywileje najwyższej klasy.
Oferta skierowana do Klientów utrzymujących saldo min. 4 mln zł.

Otwórz konto

Wypełnij formularz – oddzwonimy

Dokumenty

Ważne informacje:

Konto Osobiste CitiPriority, Citigold i Citigold Private Client to rachunki płatnicze.

Oferta „Oferta jubileuszowa z Citigold” jest dostępna dla 300 pierwszych Klientów, którzy do 31 marca 2020 r. zawrą z bankiem Umowę Produktów Depozytowych, otworzą na jej podstawie Konto Osobiste Citigold lub Citigold Private Client i spełnią warunki opisane w regulaminie oferty. Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego podane w skali roku. Z oferty wyłączone są m.in. osoby wnioskujące o nowe konto, które po 01.01.2018 r. do dnia rozpoczęcia obowiązywania oferty posiadały samodzielnie lub jako współposiadacz konto osobiste lub rachunek oszczędnościowy. Pełna lista wyłączeń jest dostępna w Regulaminie oferty. Oferta „Oferta jubileuszowa z Citigold” nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dotyczącymi Konta oraz Lokat.

Najwyższa ocena w rankingu bankowości prywatnej Forbes 2019 z dnia 28.02.2019 r. (źródło: www.forbes.pl). Bank informuje, ze oferty na takich samych lub podobnych warunkach mogą się powtarzać w przyszłości. Szczegóły Ofert, w tym warunki otrzymania Nagrody, dostępne są w Regulaminie Ofert w oddziałach Banku i na stronie www.citihandlowy.pl. Szczegółowe informacje na temat opłat i prowizji dla Konta Osobistego Citi Priority, Citigold i Citigold Private Client są dostępne w Tabeli Opłat i Prowizji na www.citihandlowy.pl. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.