Citi simplicity

200 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank?

Wypełnij formularz, spełnij warunki oferty i odbierz voucher 200 zł na zakupy w Allegro.

Złóż wniosek online!

RRSO 10,24%

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Jak możesz odebrać swój voucher 200 zł do allegro.pl w 4 prostych krokach?1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.3. PŁAĆ KARTĄ

Nie później niż do końca 3 miesiąca nastepującego po miesiacu zawarcia Umowy o Kartę dokonaj transakcji o łącznej wartości min. 1000 zł.4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie allegro.pl otrzymasz w serwisie Citibank Online najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

  • Brak opłaty za użytkowanie karty, jeśli wydasz min. 1000 zł miesięcznie. (RRSO 10,24%)

  • Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą.

  • Program punktowy Mastercard Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

  • Wygodne płatności telefonem
    z Apple Pay lub Google Pay.


Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Po prostu napisz do nas, czego szukasz. Porozmawiamy?Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

5 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Nie zwlekaj! Oferta tylko dla nowych klientów, ważna do 30.09.2020 r.

Aplikuj teraz online!

„Byłem użytkownikiem karty, ale takim rzeczywistym i mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że sprawdziło się to, co zostało zapowiedziane”.

Dymitr Błaszczyk - autor kanału „Sprawdzam jak”

RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania


Oferta dla nowych klientów, ważna do 30.09.2020 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Bankuj bezpiecznie! Wszystkie formalności bez wychodzenia z domu.