Polecaj Karty Kredytowe Citibank

Voucher 100 zł dla Ciebie i głośnik JBL dla Twojego przyjaciela za punkty w programie Priceless Specials

Poleć kartę

OFERTA WAŻNA DO 30.09.2019 r.


Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Podaj swoje dane

Podaj dane Twojego przyjaciela


Simplicity Card

Chcę polecić kartę

Jak mogę otrzymać voucher o wartości 100 zł w programie Priceless Specials za każde skuteczne polecenie?Krok 1

Możesz otrzymać 6000 pkt. na zakupy w programie Priceless Specials za każde skuteczne polecenie. Jako posiadacz karty kredytowej Citibank, wypełnij formularz i wskaż znajomego, któremu chcesz polecić kartę. Powiadom go, że przekazałeś nam jego dane i wkrótce do niego zadzwonimy.Krok 2

Jeśli Twój przyjaciel nie był posiadaczem Karty kredytowej Citibank po 01.01.2016 r. zadzwonimy do niego i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej.Krok 3

Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien aktywować ją w serwisie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę. Pamiętaj, aby zapisać się do programu Priceless Specials.


6 000 pkt to równowartość 100 zł w programie Priceless Specials, które wymienisz np. na: vouchery na zakupy w sklepach partnerów programu!

W jaki sposób mój przyjaciel otrzyma głośnik JBL FLIP4?Krok 1

Zadzwonimy do niego, potwierdzimy dane i zbierzemy wymagane dokumenty celem weryfikacji pod kątem jego zdolności kredytowej. Konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan wyciągu z konta). O rodzaju wymaganego dokumentu dochodowego poinformuje go Doradca.Krok 2

Po otrzymaniu nowej karty, Twój przyjaciel powinien zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online oraz dokonać transakcji o łącznej wartości co najmniej 500 zł oraz zapisać się do programu Priceless Specials, nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę.Krok 3

Gratulujemy! O spełnieniu warunków przyznania nagrody Bank powiadomi poprzez wysłanie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Twój przyjaciel otrzyma 21 000 punktów w programie Priceless Specials nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnił wszystkie warunki Oferty.


21 000 pkt to równowartość 350 zł w programie Priceless Specials, które wymienisz np. na: voucher na zakup głośnika JBL FLIP4 lub vouchery na zakupy u innych partnerów programu!


Najlepsza karta kredytowa w Polsce!


4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier.

Citi Simplicity- karta kredytowa bez opłaty za wydanie i użytkowanie z dostępem do:

 • Blisko 300 rabatów
  Dostępnych w ponad 5 000 punktów i online. Rabaty aż w 5 kategoriach!

 • Ponad 200 nagród
  Za transakcje u partnerów Priceless Specials zbierasz punkty i wymieniasz na nagrody!

 • Niezliczonych niespodzianek
  Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty i więcej!

 • Wygodnych rat
  Każdą transakcję na min. 100 zł możesz rozłożyć na wygodne raty!

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł

Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Jak korzystać z Priceless Specials?

 • Krok 1
  Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials
 • Krok 2
  Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials
 • Krok 3
  Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

Nie zwlekaj! Oferta ważna do 30.09.2019 r.

Poleć kartę

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są w Regulaminie Priceless Specials dostępnym na www.mastercard.pl/specials. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Dokumenty

pdf
Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.