CITI SIMPLICITY

400 zł na zakupy w morele.net
z kartą kredytową Citi Simplicity

RRSO 10,47%

Oferta dla nowych klientów karty kredytowej ważna do 13.12.2019 r.

Złóż wniosek online!

Jak możesz odebrać swój voucher 400 zł do morele.net w 4 prostych krokach?1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Podczas wypełniania wniosku konieczne będzie dołączenie dokumentów dochodowych.2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę.3. PŁAĆ KARTĄ

W tym samym czasie dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500zł.4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci e-karty podarunkowej grupy morele o wartości 400 zł otrzymasz w serwisie Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

E-kartą możesz zrealizować zakupy w 9 różnych sklepach i wybierać spośród 1 460 000 produktów


Logo

sprzęt komputerowy,
AGD oraz RTV

Logo

książki, muzyka i
filmy

Logo

zabawki
i produkty dziecięce

Logo

sport
i turystyka

Logo

artykuły
budowlane

Logo

perfumy
i kosmetyki

Logo

odzież, obuwie
i dodatki

Logo

dekoracja
i aranżacja wnetrz

Logo

artukuły
motoryzacyjne

Oferty specjalne dla posiadaczy kart Citi Simplicity znajdziesz szybko dzięki Chatbot-owi na Facebook Messengerze.

Po prostu napisz do nas, czego szukasz. Porozmawiamy?Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Nie zwlekaj! Oferta ważna do 13.12.2019r.

Aplikuj teraz online!

Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 13.12.2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.


Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.


Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.


RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.