Karta Kredytowa Citi Simplicity

CITI SIMPLICITY

Sprawdź, jak zyskać smartfon LG z Kartą Kredytową Citibank

Złóż wniosek online!

RRSO: 10,24%
Oferta dla nowych Klientów, ważna do 23.11.2020 r.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Jak możesz odebrać swój smartfon LG w 4 prostych krokach?

Karta Kredytowa Citi Simplicity

1. ZŁÓŻ WNIOSEK

Skorzystaj z możliwości samodzielnego złożenia wniosku o kartę kredytową. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Oferty oraz TUTAJ.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

2. ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się min. 1 raz do serwisu bankowości internetowej za pomocą serwisu bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

3. PŁAĆ KARTĄ

Dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

4. ODBIERZ NAGRODĘ

Nagrodę w postaci telefonu LG K30 Dual Sim LMX320EMW otrzymasz na podany adres korespondencyjny najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki Oferty.

Z kartą kredytową Citi Simplicity zyskujesz nie tylko na start:

Karta Kredytowa Citi Simplicity


Karta Kredytowa Citi Simplicity

Nagrodą powitalną jest LG K30 Dual Sim LMX320EMWEkran 5.45” FullVision HD+,
Procesor Qualcomm Snapdragon™ 425,
Aparat główny 8MP,
Pamięć 2GB / 16GB + slot microSD,
Bateria 3000mAh,
Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G,
NFC: płatność telefonem, DUAL SIM + SD card,
Karta Kredytowa Citi Simplicity
Karta Kredytowa Citi Simplicity


Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

5 rok z rzędu karta Citi Simplicity na 1 miejscu w plebiscycie Złoty Bankier. Dziękujemy!

Ranking Złoty Bankier to Największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów.

Oferta dla nowych posiadaczy Kart Kredytowych Citibank ważna do 23.11.2020 r.

Złóż wniosek online!

RRSO = Rzeczywista roczna stopa oprocentowania


Podstawowe wymagania do wnioskowania o Kartę Kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł., natomiast przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany jedynie w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Oferta może powtarzać się w przyszłości.

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.