Sprawdź, jak skorzystać z wygodnych rat. RRSO 0%!

Rozłóż płatność na 20 wygodnych rat w planie Spłat Ratalnych „Komfort” na karcie kredytowej.

Oferta ważna do 10.06.2022

400PLN do wydania na Allegro

Jak skorzystać z oferty?

 • Krok 1
  Wybierz uczelnię, z którą podpisałeś umowę na szkolenie HackerU.
 • Krok 2
  Wypełnij wniosek o Kartę Kredytową Citibank-BP Motokarta.
 • Krok 3
  Podczas wypełniania wniosku wybierz opcję „POŻYCZKI Z KARTY”.
 • Krok 4
  W polu „KWOTA POŻYCZKI” wpisz kwotę, na którą chcesz uzyskać pożyczkę (minimalnie 500 zł, maksymalnie 25 000 zł).
 • Krok 5
  W terminie 10 dni roboczych od złożenia wniosku o wydanie Karty, dostarcz wymagany przez Bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy zgodnie z Regulaminem.
 • Krok 6
  W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji, przelew zostanie zrealizowany w przeciągu 7 dni od jej wydania bezpośrednio na konto wskazanej uczelni.

Co zyskujesz?  1. Prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0% w przypadku 20 rat.
  2. Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Pożyczki z Karty 0 zł miesięcznie.
  3. Oprocentowanie pożyczki 0%.
  4. Przelew Pożyczki bezpośrednio na konto wskazanej uczelni prowadzącej kurs HackerU.
Minimalne wymagania do ubiegania się o kartę kredytową

Dochody z umowy o pracę

 • wiek - minimum 18 lat
 • dochód netto - minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Dochody z działalności gospodarczej

 • wiek - minimum 18 lat
 • dochód netto - minimum 2500 zł
 • działalność gospodarcza min. 2 lata

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Przykład reprezentatywny​

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z Pożyczką z Karty dla oferty „Plan Ratalny z Kartą Kredytową CitiBank dla klientów HackerU”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 23 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 23 000,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata operacyjna za obsługę planu „Komfort” 0,00 zł), 20 równych rat miesięcznych w wysokości po 1 150,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 19 kwietnia 2021 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 7,2%.

Informacje prawne ​

Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.
Pożyczka z Karty to wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych rozkładana na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.
Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Opłaty i prowizje pobierane są zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji dostępną na citihandlowy.pl.
Niniejszy materiał reklamowy został wydany w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.
Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie. Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

Dokumenty do pobrania

Aplikuj o kartę bez wychodzenia z domu

Aplikuj o kartę


Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.