Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank PremierMiles i odbierz 300 zł za lot z Emirates.


W jaki sposób mogę skorzystać z oferty?


Krok 1

Wypełnij formularz. Doradca banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.

Krok 2

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. .

Krok 3

Aby otrzymać 300 zł w postaci zasilenia rachunku Karty, nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę):

  • dokonaj zakupu lotu firmy Emirates (Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Kartą dodatkową wydaną do Karty)

  • lub

  • dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł (Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Kartą dodatkową wydaną do Karty)

Kryteria

Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Karta Kredytowa Citi

JAKI JEST TWÓJ KOLEJNY CEL PODRÓŻY? #WHERENEXT

  • 10 miedzynarodowych Partnerów programu
  • Zyskuj Citi Mile za za każde 5 zł wydane bezgotówkowo kartą
  • 2 000 Citi Mil po pierwszych zakupach
  • Wymieniaj Mile na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach z całego świata, będących Partnerami programu, lub cashback
  • Korzystaj z kredytu 0% nawet do 56 dni dla transakcji bezgotówkowych, Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 14,76%
  • Rozkładaj transakcje na raty lub skorzystaj z opcji zamiany limitu karty na gotówkę
  • Zniżki do 50% w ponad 5 000 punktów usługowo-handlowych na terenie Polski dzięki Citi Specials


Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.