KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

ZRÓB ZAKUPY W OBI Z RATAMI
DO 20 RAT RRSO: 0%

W PLANIE SPŁAT RATALNYCH KOMFORT NA KARCIE KREDYTOWEJ.

OFERTA WAŻNA DO 08.03.2021

SPRAWDŹ W PUNKCIE KREDYTOWYM W SKLEPIE OBI.

Zamów wymarzoną kuchnię, łazienkę lub inne produkty w OBI i sprawdź, jak skorzystać z nawet 20 rat dla kwoty od 300 zł do 14 000 zł. RRSO 0%

Co zyskujesz?

Płatności za zakupy w OBI rozłożysz nawet na 20 wygodnych rat RRSO 0%

Możesz rozłożyć na raty dowolną ilość transakcji w okresie obowiązywania oferty – każdą na kwotę od 300 zł aż do 14 000 zł

Wniosek o kartę złożysz wygodnie w markecie OBI - bez zbędnych formalności

Sprawdź szczegółowe warunki oferty w Regulaminie.

Jak skorzystać?

 • Mam już Kartę
  Kredytową Citibank
 • Nie mam jeszcze
  Karty Kredytowej Citibank
 1. Wybierz dowolne produkty z oferty OBI na kwotę od 300 zł do 14 000 zł
 2. Za zakupy zapłać Kartą Kredytową Citibank
 3. Tuż po dokonaniu transakcji na Twój numer telefonu otrzymasz SMS z Banku z linkiem dzięki któremu skorzystasz z Rat w Karcie
 4. Kilknij w link, wybierz nawet do 20 miesięcznych rat
 5. Zaakceptuj i gotowe!
 1. Wybierz dowolne produkty z oferty OBI na kwotę min. 300 zł, a maksymalną 14 000 zł.
 2. W Punkcie Obsługi Klienta OBI, Doradca wystawi Ci na nie Zlecenie.
 3. Wypełnij wniosek o Kartę Kredytową Citi Simplicity w Punkcie Kredytowym w sklepie OBI. Przygotuj dowód osobisty oraz telefon komórkowy, 11-cyfrowy numer Zlecenia (cyfry przed znakiem /) oraz Twój numer PESEL.
 4. Podczas wypełniania wniosku wybierz opcję Pożyczki z Karty.
 5. W polu „Kwota pożyczki” wpisz wartość Twojego Zlecenia. Kwota to min. 300 zł, max. 14 000 zł.
 6. W polu „Nr zamówienia” podaj numer Zlecenia. Znajdziesz go na dokumencie otrzymanym w punkcie Obsługi Klienta OBI.
 7. W polu „Nazwa Odbiorcy” wpisz OBI.
 8. Po otrzymaniu od banku SMS-a i/lub emaila z informacją o możliwości wypłaty środków udaj się do kasy w Punkcie Obsługi Klienta OBI, aby odebrać swoje zakupy.

Ważne informacje

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. Mastercard jest zarejestrowanym znakiem towarowym, a Circles Design jest znakiem towarowym Mastercard International Incorporated.

Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej zawarte są w Regulaminie „Do 20 rat w OBI z Planem Spłat Ratalnych „Komfort” w Karcie Kredytowej Citibank – edycja II” dostępnym na niniejszej stronie.

Opłaty i prowizje pobierane są zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji dostępną na niniejszej stronie.

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania

Niniejszy materiał reklamowy nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Znaki Citi oraz Citi Handlowy stanowią zarejestrowane znaki towarowe Citigroup Inc., używane na podstawie licencji. Spółce Citigroup Inc. oraz jej spółkom zależnym przysługują również prawa do niektórych innych znaków towarowych tu użytych.

Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych; kapitał został w pełni opłacony.Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.