Zrób zakupy w OBI z nawet 20 ratami
RRSO: 0%

Zrób zakupy w OBI z nawet 20 ratami. RRSO: 0%

w Planie Spłat Ratalnych „Komfort” na Karcie Kredytowej.
Sprawdź w Punkcie Kredytowym w OBI.

Dowiedz się więcej
Oferta do 10 rat RRSO 0% - ważna do 01.08.2023 r.
Oferta do 20 rat RRSO 0% - ważna do 31.08.2022 r.

Sprawdź jak skorzystać z nawet 20 rat dla kwoty od 300 do 14 000 zł. RRSO: 0%Co zyskujesz?

Chcesz wiedzieć więcej?

Pożyczka z Karty – wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych rozkładana na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Raty w Karcie - rozłożenie transakcji bezgotówkowej wykonanej Kartą Kredytową Citibank na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Jeśli posiadasz już Kartę Kredytową Citibank:
Jeśli nie masz jeszcze Karty Kredytowej Citibank:Poniżej wpisz 11-cyfrowy numer Zlecenia (cyfry przed znakiem /) oraz Twój numer PESEL.Przygotuj dowód osobisty oraz telefon komórkowy.


Kwota to min. 300 zł, max. 14 000 zł.Znajdziesz go na dokumencie otrzymanym w punkcie Obsługi Klienta OBI. W polu „Nazwa Odbiorcy” wpisz OBI.

Możesz również odwiedzić punkt kredytowy w jednym z wymienionych poniżej sklepów OBI.Na miejscu dowiesz się jak skorzystać z oferty i wypełnisz wniosek kredytowy.

Oferta dostępna jest przy zakupach, w marketach OBI znajdujących się na poniżej liście:


Szczegółowe warunki otrzymania benefitów zawarte są w regulaminach dostępnych na niniejszej stronie:
„Zakupy w OBI z Planem Spłat Ratalnych „Komfort” w Karcie Kredytowej Citibank - Edycja II”. Oferta jest ważna do 01.08.2023 r.,
„20 rat z OBI – edycja VII”. Oferta jest ważna do 31.08.2022 r.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

Skrót RRSO oznacza Rzeczywista Roczna Stopę Oprocentowania

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z Pożyczką z Karty dla oferty „20 rat z OBI – edycja VII”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 373,66 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 373,66 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 20 równych rat miesięcznych w wysokości po 118,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 Kwietnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł).

Przykład reprezentatywny dla Karty Kredytowej Citibank z Ratami w Karcie dla oferty „Zakupy w OBI z Planem Spłat Ratalnych „Komfort” w Karcie Kredytowej Citibank – Edycja II”. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1 251,70 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 251,70 zł, oprocentowanie zmienne 0,00%, całkowity koszt kredytu 0,00 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 10 równych rat miesięcznych w wysokości po 125,17 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7 Kwietnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie (kalkulacja uwzględnia opłatę roczną za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł). W przypadku korzystania z karty kredytowej na warunkach innych niż określone w przykładzie reprezentatywnym, oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 17,59%.

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferty mogą zostać przedłużone lub powtarzać się w przyszłości.

Opłaty i prowizje pobierane są zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji dostępną na stronie internetowej http://citihandlowy.pl

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.