KARTA KREDYTOWA CITI SIMPLICITY

Sprawdź zakupy w OBI
z ratami

RRSO: 0%

w Planie Spłat Ratalnych Komfort na Karcie Kredytowej. Oferta ważna do 01.08.2023

Simplicity Card

Sprawdź jak skorzystać z nawet 10 rat dla kwoty od 300 do 14 000 zł. RRSO: 0%Co zyskujesz?

Chcesz wiedzieć więcej?

Pożyczka z Karty – wypłata środków z limitu Twojej karty kredytowej w formie polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub polecenia przelewu krajowego w złotych rozkładana na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Raty w Karcie - rozłożenie transakcji bezgotówkowej wykonanej Kartą Kredytową Citibank na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Jeśli posiadasz już Kartę Kredytową Citibank:
Jeśli nie masz jeszcze Karty Kredytowej Citibank:Poniżej wpisz 11-cyfrowy numer Zlecenia (cyfry przed znakiem /) oraz Twój numer PESEL.Przygotuj dowód osobisty oraz telefon komórkowy.


Kwota to min. 300 zł, max. 14 000 zł.Znajdziesz go na dokumencie otrzymanym w punkcie Obsługi Klienta OBI. W polu „Nazwa Odbiorcy” wpisz OBI.

Możesz również odwiedzić punkt kredytowy w jednym z wymienionych poniżej sklepów OBI.Na miejscu dowiesz się jak skorzystać z oferty „Zakupy w OBI z Planem Spłat Ratalnych „Komfort” w Karcie Kredytowej Citibank - Edycja II” i wypełnisz wniosek kredytowy.

Oferta dostępna jest przy zakupach, w marketach OBI znajdujących się na poniżej liście:


Szczegółowe warunki otrzymania benefitów określonych w ofercie specjalnej zawarte są w Regulaminie „Zakupy w OBI z Planem Spłat Ratalnych „Komfort” w Karcie Kredytowej Citibank - Edycja II” dostępnym na niniejszej stronie.

Niniejszy materiał reklamowy został wydany w celach informacyjnych i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

Skrót RRSO oznacza Rzeczywista Roczna Stopę Oprocentowania

Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferta może zostać przedłużona lub powtarzać się w przyszłości.

Opłaty i prowizje pobierane są zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji dostępną na stronie internetowej http://citihandlowy.pl

Dokumenty

Informujemy, że strony Banku Handlowego w Warszawie S.A. wykorzystują pliki cookies do poprawnego działania serwisu Citibank Online, zbierania danych behawioralnych umożliwiających optymalizację stron oraz w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz instalować tych plików, przejdź do ustawień swojej przeglądarki.